Bishaka Kurdwanów

Historia: Zespół powstał przed sezonem Jesień 2014, jako druga drużyna Deniko MassATTACK.

Osiągnięcia w FLS: Mistrz Ligi B1 (Jesień 2015), 2. miejsce w Lidze B1 (Wiosna 2018), 3. miejsce w Lidze B1 (Jesień 2017), Mistrz Ligi B2 (Wiosna 2022), Wicemistrz Ligi B2 (Wiosna 2020), Mistrz Ligi B/C (Zima 2019/20), Mistrz Ligi C1 (Wiosna 2015), Mistrz Ligi D2 (Jesień 2014)

Koszulki: Białe

Najwięksi rywale: Czyżyny, Piraci, Stomatologia Stupka

Informacje dodatkowe: Przed sezonem Wiosna 2015 drużyna zmieniła nazwę na Deniko Design, a od sezonu Jesień 2015 występuje pod obecnym szyldem Bishaka Kurdwanów.

Liderzy zespołu: Tomasz Gościński, Damian Pabiś, Krystian Sochacki, Maciej Wcisło, Mateusz Ziółko

Kapitan: Marcin Nosek

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
8 12 6 5 1 26 19

Aktualna forma

WyjazdDomWyjazdDomDom
LWLLD

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
11-10-2019 21:55 WeldbudWyjazd
15-10-2019 20:35 AZS UEKDom
22-10-2019 20:35 CzyżynyWyjazd
05-11-2019 21:55 TubylcyDom
19-11-2019 21:00 Grupa PartnerDom

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
12-09-2019 20:35 XXXIVWyjazd
Nazwa Rozegrane mecze
0 0 0 0 0 0 0
9 6 6 0 1 0 3
1 3 0 0 0 0 0
9 0 3 0 1 0 41
0 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 6
7 3 3 0 0 0 0
11 11 24 1 0 0 0
1 0 0 0 0 0 11
12 4 5 0 0 0 0
11 44 10 5 0 0 0
0 0 0 0 0 0 2
8 6 3 0 0 0 0
3 2 2 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
12 9 17 0 0 0 0
5 1 3 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Czyżyny 7 5 0 2 41-27
Korkociagi.com 6 5 1 0 48-18
GEO-ZENIT 6 1 1 4 18-38
Stomatologia Stupka 5 1 0 4 24-30
TEB Edukacja/GDA Investment 4 0 0 4 16-35
Omega 4 1 1 2 18-20
NEMBUD 4 2 0 2 18-20
Gramy Swoje 4 2 1 1 23-10
Grupa Partner 4 3 1 0 25-12
Pizzeria Football 4 3 1 0 25-14
Piomet 4 3 0 1 17-12
Rafis 4 0 1 3 12-32
Piraci 4 3 0 1 23-12
FC Kalinex 4 4 0 0 18-9
FC Po 40-tce 4 3 0 1 22-14
Amadeus 4 2 0 2 14-21
Amber 3 1 0 2 13-18
Aqua Soil 3 0 1 2 6-11
DK Logistics 3 2 0 1 20-10
Płaszów - Serwis Bank 3 1 0 2 10-13
Cemark.pl 3 2 1 0 15-8
AZS UEK 3 1 0 2 10-13
Kameb/Pelicans 3 1 2 0 13-11
GS Aleco 3 2 0 1 21-17
DC House Solutions 3 3 0 0 13-6
Weldbud 3 2 0 1 23-16
Cybermachina G. Pub 3 0 0 3 6-18
Pink Bowling 3 1 1 1 17-13
Electricom Engieering Flamingo FT 3 0 0 3 5-22
4senal 3 3 0 0 26-9
ADGO 3 2 0 1 17-20
Pustynne Lisy 2 2 0 0 23-7
GDA Investment 2 1 0 1 8-15
Asy NH 2 0 0 2 17-22
XXXIV 2 0 0 2 5-10
Wybrzeże Klatki Schodowej 2 2 0 0 12-4
RKS C.H.U.W.D.U. 2 2 0 0 21-8
Błękitna Siermięga 2 1 0 1 17-7
AS Maestro 2 2 0 0 15-8
FC Meczdej 2 2 0 0 29-7
Delta Dębica 2 2 0 0 11-1
Black Hawks 2 2 0 0 15-3
BAnerka 2 1 0 1 7-8
C.F. VilaNova 2 1 0 1 5-4
Żymła Siermięga 2 0 1 1 5-10
Porta Kraków 2 2 0 0 14-7
EmiTel 2 1 0 1 9-4
ASTOR 2 2 0 0 19-9
FC Dłubnia 2 2 0 0 15-9
Visko Gdów 2 2 0 0 24-10
Home Broker 2 2 0 0 20-10
Aptiv 2 2 0 0 16-11
Ekipa Wino 2 1 1 0 10-6
Mazi Team 1 1 0 0 6-2
Radka 1 0 0 1 1-2
Dziki Wschód 1 1 0 0 9-1
Boske Jaglacci 1 1 0 0 9-0
Sensusmed Rolmet KW 1 1 0 0 5-2
Krupiński Pompy 1 1 0 0 5-1
PAMedica 1 1 0 0 27-2
FC Lasowice 1 1 0 0 11-5
Bad Boys 1 0 0 1 3-8
Stal Nowa Huta 1 0 1 0 3-3
Despero 1 1 0 0 6-1
Prawdziki 1 1 0 0 8-4
Krakoska Piłka 1 0 1 0 2-2
Notoryczni Debiutanci 1 1 0 0 17-3
Cairo-Honda 1 0 0 1 1-4
C-Bulls 1 1 0 0 5-0
FC Podchmieleni 1 0 1 0 8-8
Tubylcy 1 0 0 1 3-11
Browary Hills 32040 1 1 0 0 3-2
Rodzina Królewska 1 1 0 0 5-2
Team Spirit 1 1 0 0 4-1
Zakapior Team 1 1 0 0 12-2
Comfort Tours Cracow 1 1 0 0 7-1
Serco Poland 1 1 0 0 17-4
SOLIDEXPERT 1 1 0 0 8-2
M&M 1 1 0 0 7-2
Inter Kraków 1 1 0 0 11-1
UBS Kraków 1 1 0 0 5-3
Delta Squad 1 1 0 0 5-2
NueVos DesperaDos 1 1 0 0 9-0
FC Po Staremu 1 1 0 0 5-2
Czarny Lotos 1 1 0 0 6-3
Husaria Kraków 1 1 0 0 16-3
FC Pelikany 1 1 0 0 10-2
OREO 1 1 0 0 10-2
Planet Escape 1 1 0 0 16-2
Hitachi Energy 1 1 0 0 11-3
JogaBonito 1 1 0 0 6-1
TSA Jugowice 1 1 0 0 4-3
AdeBajory 1 1 0 0 8-3
Los Pivones C.F. 1 1 0 0 5-2
ASOCIAR.PL 1 1 0 0 5-4
Galeco Team 1 0 0 1 3-4
Cisco 1 0 0 1 2-3
Armagedon - Jotel Bau 1 1 0 0 15-2
Amplus 1 1 0 0 5-0
ZSK '97 1 1 0 0 22-3
Vicenti 1 0 0 1 6-7
Spoko Team 1 1 0 0 5-0
Format 1 0 0 1 6-8
Doitbetter.pl 1 0 0 1 3-4
Spartan 1 1 0 0 11-1
Klepa Team 1 0 0 1 7-8
Max Apartments 1 0 0 1 1-4
PHU Olipra 1 0 0 1 2-9
FC po Nalewce 1 1 0 0 10-4
Oświecenia Team 1 0 0 1 5-6
CA Sharks 1 1 0 0 6-3
VILO F.C. 1 1 0 0 8-3
Sęk Team 1 1 0 0 2-1
Dzida w Przód 1 1 0 0 3-2
Caffaro 1 1 0 0 7-4