Walkover

Historia: Drużyna powstała przed sezonem Jesień 2016 na bazie zespołu Adebajory.

Osiągnięcia w FLS: 3. miejsce Ligi B2 (Jesień 2017)

Koszulki: Pomarańczowe z białymi elementami

Dodatkowe informacje: Sponsorem drużyny jest bocca.com.pl, stąd pierwotna nazwa zespołu. Jego skład tworzą w większości gracze występujący w poprzednich sezonach w drużynie Adebajorów. Od sezonu Wiosna 2018 drużyna występuje jako Walkover, co jest związane z wieloletnią drużyną obecną na boiskach Krakowskiej Ligi Futsalu. 

Liderzy zespołu: Wojciech Banasik, Hubert Dural, Rafał Juszczyk, Mateusz Ziaja

Kapitan: Rafał Juszczyk

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
7 13 6 7 0 -11 17

Aktualna forma

WyjazdDomDomWyjazdDom
LLLWL

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
28-10-2019 19:40 Dream CrushersWyjazd
07-11-2019 21:55 Black HawksDom
12-11-2019 20:35 4senalDom
18-11-2019 19:00 VictoriaWyjazd
21-11-2019 21:55 Rodzina KrólewskaDom
Nazwa Rozegrane mecze
11 5 8 0 0 0 0
4 5 2 2 0 0 0
9 4 3 0 0 0 0
3 1 1 0 0 0 0
12 2 4 0 0 0 6
10 4 6 0 0 0 0
8 2 3 1 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
8 2 1 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
7 13 5 2 1 0 0
8 0 0 0 0 0 37
0 0 0 0 0 0 0
3 0 0 0 0 0 12
1 0 0 0 0 0 0
5 4 1 1 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
8 2 2 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
CA Sharks 5 3 0 2 20-13
PAMedica 4 3 0 1 17-14
SOLIDEXPERT 4 1 1 2 19-22
Al Capone 4 4 0 0 16-7
Weldbud 4 1 1 2 18-25
Amadeus 3 1 1 1 12-17
Grupa Partner 3 1 2 0 19-15
FC Kalinex 3 1 2 0 13-12
AS Maestro 3 1 0 2 5-11
Czyżyny 3 0 0 3 7-18
Victoria 3 2 1 0 13-8
Zabankuj.pl 2 1 0 1 11-14
Żymła Siermięga 2 0 0 2 6-13
Black Hawks 2 1 0 1 9-10
Royal Ride FC 2 0 0 2 5-7
Omega 2 0 0 2 11-23
Aptiv 2 2 0 0 10-7
Mazi Team 2 0 0 2 6-17
Ekipa Wino 2 1 0 1 13-11
Sław-Mont 2 1 0 1 11-14
KS Klub Sportowy 1 0 0 1 2-11
Oświecenia Team 1 0 0 1 5-10
BAnerka 1 0 0 1 5-7
Inter Kraków 1 1 0 0 7-5
NEMBUD 1 0 0 1 9-14
CCKS Chłopy 1 1 0 0 5-3
TSA Jugowice 1 1 0 0 6-1
Krupiński Pompy 1 0 0 1 9-12
Jala Dreips 1 0 0 1 1-3
BiegunSport 1 0 0 1 2-7
Porta Kraków 1 1 0 0 3-2
KPPN 1 1 0 0 9-4
Dream Crushers 1 0 0 1 1-6
4senal 1 0 0 1 2-4
Bianconeri 1 1 0 0 6-2
FC Meczdej 1 1 0 0 6-3
Asy NH 1 1 0 0 8-6
Notoryczni Debiutanci 1 0 0 1 4-5
Bad Boys 1 0 0 1 0-8
Gdów United 1 1 0 0 9-3
La Furia Roja 1 1 0 0 4-3
Comfort Tours Cracow 1 0 0 1 3-6
Sensusmed Rolmet KW 1 1 0 0 6-5
Gulden Draak 1 0 0 1 8-9
BKS Team 1 1 0 0 8-2
Football Heaven Bar 1 0 0 1 3-5
Amber 1 0 0 1 3-7
Vittoria Kraków 1 1 0 0 7-4
SkillsMed Bezpieczniki 1 0 1 0 3-3
NZS UEK FC 1 1 0 0 5-3
Korkociagi.com 1 0 0 1 2-3
Piomet AMR Campania 1 1 0 0 3-2
Rodzina Królewska 1 0 0 1 2-3