Stomatologia Stupka

Nazwa skrócona:
S. Stupka
Skrót:
STO

Historia: Zespół utworzony przed sezonem Jesień 2016 w miejsce VILO F.C. Drużyna założona przez byłego zawodnika Omegi, Łukasz Stupkę.

Osiągnięcia w FLS: Mistrz Ligi A (Wiosna 2019, Zima 2019/20), 2. miejsce w Lidze A (Zima 2018/2019), Mistrz Ligi B1 (Jesień 2017), 2. miejsce w Lidze B2 (Jesień 2016)

Koszulki: Czarne

Najwięksi rywale: TEB Edukacja, Rafis

Informacje dodatkowe: Nazwa drużyny pochodzi od sponsora, prywatnego gabinetu stomatologicznego.

Liderzy zespołu: Damian Buras, Damian Guzik, Jakub Kosek, Łukasz Stupka

Kapitan: Łukasz Stupka

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
7 13 5 5 3 4 15

Aktualna forma

DomWyjazdDomWyjazdDom
LLLDL

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
13-07-2020 21:00 AmberDom
20-07-2020 21:00 GDA InvestmentWyjazd
22-07-2020 21:00 RafisDom
-3:0
27-07-2020 21:00 Aqua SoilWyjazd
03-08-2020 21:00 TEB Edukacja/GDA InvestmentDom

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
Pink BowlingDom
Nazwa Rozegrane mecze
1 0 0 0 0 0 10
5 4 1 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
12 12 44 1 0 0 0
2 0 2 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
2 1 1 0 0 0 0
7 13 11 0 0 0 0
2 0 2 0 0 0 0
2 1 0 0 0 0 10
6 1 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0 17
8 19 5 0 0 0 0
1 0 2 0 0 0 0
7 5 1 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
8 0 2 0 0 1 59
1 0 0 0 0 0 0
7 7 2 0 0 0 0
10 33 14 6 0 0 0
5 5 2 0 0 0 0
4 0 3 0 1 0 0
8 5 1 0 1 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Rafis 10 6 1 3 45-39
TEB Edukacja/GDA Investment 10 2 3 5 37-50
GDA Investment 9 4 0 5 48-47
Cybermachina G. Pub 8 5 1 2 60-35
Asy NH 7 2 2 3 40-44
Amber 7 5 0 2 57-40
Aqua Soil 6 3 1 2 36-37
Pink Bowling 6 5 0 1 52-31
Czyżyny 5 5 0 0 36-14
NEMBUD 5 5 0 0 54-29
Bishaka Kurdwanów 5 4 0 1 30-24
GEO-ZENIT 5 1 0 4 14-33
Żymła Siermięga 3 0 1 2 18-22
Pizzeria Football 3 2 1 0 21-13
XXXIV 3 0 0 3 14-24
Cemark.pl 2 2 0 0 16-8
Oświecenia Team 2 1 0 1 18-18
Bad Boys 2 1 0 1 26-18
Weldbud 2 2 0 0 23-13
Comfort Tours Cracow 2 2 0 0 15-13
DK Logistics 2 1 0 1 11-8
Football Heaven Bar 2 2 0 0 12-8
Piomet AMR Campania 2 2 0 0 15-8
FC Po 40-tce 2 2 0 0 8-3
Aptiv 2 2 0 0 9-2
Krupiński Pompy 2 1 0 1 19-16
Elita-Bud 2 0 0 2 7-20
ASTOR 2 2 0 0 19-15
Piraci 2 2 0 0 16-7
Visko Gdów 1 1 0 0 8-3
Comarch 1 1 0 0 12-5
C.F. VilaNova 1 1 0 0 6-4
KOBY 1 1 0 0 7-4
Apteka Słoneczna 1 1 0 0 5-0
Maximus Kraków 1 1 0 0 6-5
Mazi Team 1 1 0 0 8-2
Wybrzeże Klatki Schodowej 1 1 0 0 22-9
CA Sharks 1 1 0 0 14-6
Prawdziki 1 1 0 0 10-5
Wodociągi Miasta Krakowa 1 1 0 0 5-3
Pustynne Lisy 1 1 0 0 11-4
AS Maestro 1 1 0 0 6-2
Home Broker 1 1 0 0 8-5
FC Kalinex 1 1 0 0 7-4
Zabankuj.pl 1 1 0 0 6-4
Płaszów - Serwis Bank 1 1 0 0 10-3
EmiTel 1 1 0 0 7-2
Victoria 1 1 0 0 8-2
Grupa Partner 1 1 0 0 5-2
GS Aleco 1 1 0 0 18-2
Sensusmed Rolmet KW 1 1 0 0 11-3
Max Apartments 1 0 0 1 2-6
Vicenti 1 1 0 0 12-2
ZSK '97 1 1 0 0 12-1
Armagedon - Jotel Bau 1 1 0 0 9-4
Amplus 1 1 0 0 5-0
Amadeus 1 1 0 0 10-6
Sław-Mont 1 1 0 0 13-8
AZS UEK 1 0 0 1 3-6