Pink Bowling

Historia: Zespół powołany do istnienia na potrzeby Ligi FLS przed sezonem Jesień 2014. W sezonie Wiosna 2019 zadebiutował w Lidze A.

Osiągnięcia w FLS: 2. miejsce w Lidze B2 (Jesień 2018), Mistrz Ligi C3 (Wiosna 2015), 2. miejsce w Lidze C3 (Wiosna 2018),  2. miejsce w Lidze D2 (Jesień 2014) 

Koszulki: Białe i błękitne

Najwięksi rywale: Piraci

Informacje dodatkowe: Nazwa drużyny pochodzi o klubu bowlingowego mieszczącego się w Centrum Handlowym Kraków Plaza. 

Liderzy zespołu: Kamil Klęk, Michał Klęk, Sławomir Stępień, Dariusz Świder

Kapitan: Michał Klęk

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
15 0 0 0 0 0 0

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
Stomatologia StupkaWyjazd
TEB Edukacja/GDA InvestmentDom
Asy NHWyjazd
Żymła SiermięgaDom
Krupiński PompyDom
Nazwa Rozegrane mecze
0 0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Stomatologia Stupka 6 1 0 5 31-52
Czyżyny 5 3 0 2 28-21
GDA Investment 5 1 1 3 18-32
Piraci 4 2 1 1 20-19
NEMBUD 4 1 1 2 15-16
Płaszów - Serwis Bank 4 1 2 1 18-15
Rafis 4 1 1 2 14-26
BAnerka 4 0 1 3 8-25
Wybrzeże Klatki Schodowej 4 1 0 3 15-28
FC Kalinex 3 1 0 2 11-15
EmiTel 3 0 1 2 7-11
Aqua Soil 3 1 0 2 8-14
Asy NH 3 0 0 3 3-17
Cybermachina G. Pub 3 1 1 1 10-7
Błękitna Siermięga 3 2 1 0 19-10
Prawdziki 3 2 0 1 21-15
Korkociagi.com 3 3 0 0 20-11
Piomet AMR Campania 3 1 0 2 11-23
Bishaka Kurdwanów 3 1 1 1 13-17
TEB Edukacja/GDA Investment 3 0 0 3 10-24
Pizzeria Football 3 2 0 1 16-10
FC Po 40-tce 2 0 2 0 2-2
Haftkomp 2 2 0 0 11-4
Zabankuj.pl 2 1 0 1 7-4
Comarch 2 0 0 2 6-12
Kaprin Kraków 2 2 0 0 7-5
Katedra CMUJ 2 0 0 2 2-10
Żymła Siermięga 2 0 0 2 3-11
Black Hawks 2 0 1 1 4-10
Amadeus 2 0 0 2 5-9
Krupiński Pompy 2 1 0 1 11-8
Jaglacci Tinderwolves 2 2 0 0 15-3
Oświecenia Team 2 1 0 1 11-9
TEB Edukacja/GDA B 2 1 0 1 5-5
Zakręcony Rogal 2 2 0 0 19-8
C.F. VilaNova 2 0 0 2 4-7
JogaBonito 2 2 0 0 18-6
Bad Boys 2 1 0 1 12-8
PGD Grupa 2 1 0 1 9-7
Victoria 2 2 0 0 16-2
VILO F.C. 2 1 0 1 5-6
Zmarnowane Talenty 1 1 0 0 3-1
Kameb 1 1 0 0 6-2
Pakerbox.pl 1 1 0 0 6-5
CA Sharks 1 0 0 1 2-16
AS Maestro 1 0 0 1 1-10
Nosacze 1 1 0 0 5-3
KS Klub Sportowy 1 1 0 0 5-1
Wolni Strzelcy 1 1 0 0 7-3
Dream Crushers 1 0 0 1 3-5
FC Revolution 1 1 0 0 7-5
Elita-Bud 1 0 0 1 2-8
NZS UEK FC 1 1 0 0 10-1
Curva da Morte FC 1 1 0 0 3-1
Porta Kraków 1 1 0 0 12-4
Big Time Kraków 1 1 0 0 12-1
GS Aleco 1 1 0 0 7-5
Mazi Team 1 1 0 0 8-3
Cemark.pl 1 1 0 0 6-4
Wodociągi Miasta Krakowa 1 0 0 1 2-28
Home Broker 1 1 0 0 8-6
KOBY 1 0 0 1 3-9
Pustynne Lisy 1 1 0 0 6-2
Maximus Kraków 1 0 0 1 3-4
Grupa Partner 1 1 0 0 6-2
Apteka Słoneczna 1 0 0 1 4-7
Comfort Tours Cracow 1 0 0 1 1-3
Amber 1 1 0 0 4-1
OREO 1 1 0 0 7-2
Albatros 1 0 0 1 2-7
Fronton 1 1 0 0 6-3
AGMA 1 1 0 0 9-0
Sensusmed Rolmet KW 1 1 0 0 12-2
La Furia Roja 1 1 0 0 5-1
Niezniszczalni 1 1 0 0 8-4
Rocket Fuel 1 1 0 0 4-1
AP Sportivo 1 1 0 0 6-0
Heineken HGSS 1 1 0 0 12-3
Planet Escape 1 1 0 0 5-0
Szkolni Nawijacze 1 0 0 1 0-7
Hitachi ABB 1 1 0 0 17-2
TSA Jugowice 1 1 0 0 5-3
FC Pelikany 1 1 0 0 21-2
Zakapior Team 1 1 0 0 13-3
AdeBajory 1 1 0 0 5-3
Spartan 1 1 0 0 4-0
RKS C.H.U.W.D.U. 1 0 0 1 4-11
Serco Poland 1 1 0 0 8-2
Salva 1 1 0 0 4-3
APLA 1 1 0 0 4-2
Galeco Team 1 0 0 1 0-3
Max Apartments 1 0 0 1 0-5
Inter Kraków 1 0 0 1 4-6
Armagedon - Jotel Bau 1 0 0 1 1-16
SkillsMed Bezpieczniki 1 1 0 0 6-3
Los Blancos 1 1 0 0 9-8
Czarny Lotos 1 1 0 0 6-1
CCKS Chłopy 1 1 0 0 2-1
Carpe Diem Sport 1 0 0 1 3-6
DK Logistics 1 0 0 1 4-8
PAMedica 1 0 0 1 4-7
Aptiv 1 0 0 1 2-8
Ekipa Wino 1 0 1 0 4-4
Doitbetter.pl 1 0 1 0 3-3
Amber Gol B 1 1 0 0 6-4
SEAT Euro Motor 1 1 0 0 2-1
Weldbud 1 0 0 1 0-5
Meteor Kraków 1 1 0 0 4-3
Vittoria Kraków 1 0 0 1 1-3
ADGO 1 0 0 1 3-5