CA Sharks

Nazwa skrócona:
Sharks
Skrót:
SHA

Historia: Drużyna założona przez Szymona Kopciucha, który wspólnie z Michałem Szlachtą w pierwszym sezonie FLS występował w drużynie PGD. W FLS od sezonu Jesień 2011.

Osiągnięcia w FLS: 3. miejsce w Lidze A (Jesień 2012), 2. miejsce w Lidze B1 (Jesień 2019), 2 miejsce w Lidze B (Wiosna 2012),

Koszulki: Niebieskie 

Najwięksi rywale:  CMR Eskulap, Piomet, TEB Edukacja

Dodatkowe informacje:  Zespół stać na pokonanie każdego rywala i nieraz już sprawiał w FLS niespodzianki. 6 kolejnych sezonów "Rekiny" spędziły w Lidze A, a ani razu nie grały poniżej drugiego szczebla rozgrywkowego. Praktycznie co sezon CA jest wymieniane w gronie kandydatów do czołowych lokat w swojej lidze.

Liderzy zespołu: Michał Szlachta, Paweł Tabor

Kapitan: Wojciech Kordeusz

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
13 13 2 11 0 -36 6

Aktualna forma

WyjazdDomWyjazdWyjazdDom
LLWLW

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
21-07-2020 20:10 AmberWyjazd
27-07-2020 21:00 GDA InvestmentDom
29-07-2020 20:00 Krupiński PompyWyjazd
03-08-2020 20:00 ASTORWyjazd
05-08-2020 21:30 WeldbudDom

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
Pink BowlingDom
Nazwa Rozegrane mecze
2 1 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
2 0 1 0 0 0 0
11 12 7 1 0 0 9
2 0 0 0 0 0 16
3 0 0 0 0 1 12
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
12 9 2 0 0 0 0
9 0 2 0 1 0 0
0 0 0 0 0 0 0
12 3 4 1 0 0 0
2 2 3 0 0 0 0
2 3 1 0 0 0 0
5 2 1 0 0 0 0
3 1 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
12 8 6 0 1 0 0
7 1 2 0 1 0 0
9 3 1 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
3 6 2 0 1 0 0
11 0 1 0 0 0 52
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Piomet AMR Campania 11 4 3 4 39-53
PAMedica 9 5 1 3 32-24
TEB Edukacja/GDA Investment 8 2 0 6 24-48
Delta Dębica 7 2 1 4 26-30
Klepa Team 7 3 2 2 42-26
SOLIDEXPERT 7 4 0 3 28-21
Rafis 6 1 0 5 12-30
Czyżyny 6 1 1 4 15-23
AS Maestro 6 2 1 3 28-31
FC Kalinex 6 3 1 2 26-29
Dzida w Przód 5 2 0 3 15-23
Omega 5 2 1 2 31-29
Weldbud 5 2 1 2 28-26
Walkover 5 2 0 3 13-20
Vittoria Kraków 5 3 1 1 30-12
Grupa Partner 4 2 0 2 12-11
Al Capone 4 4 0 0 28-11
Korkociagi.com 4 2 0 2 11-11
Amber 4 0 0 4 8-18
Piraci 4 1 1 2 10-23
DTW-Galacticos 4 1 0 3 10-15
XXXIV 4 0 0 4 8-44
Voigt Medica 3 3 0 0 20-7
GDA Investment 3 2 0 1 20-17
Bezimienni 3 1 2 0 13-10
Zabankuj.pl 3 1 0 2 16-19
AP Sportivo 3 0 0 3 9-20
Amadeus 3 2 0 1 18-14
Egalite Bujakowianka 3 3 0 0 18-10
Żymła Siermięga 3 0 0 3 8-22
Ekipa Wino 3 2 0 1 23-11
KPPN 3 3 0 0 19-7
Gladiatorzy 3 1 1 1 18-18
Techglass 2 0 0 2 9-11
La Furia Roja 2 0 1 1 7-8
Radka 2 2 0 0 17-9
Koledzy z Roboty 2 2 0 0 17-4
Gdów United 2 1 0 1 12-13
Home Broker 2 2 0 0 15-5
Cygi-Bud 2 1 1 0 6-3
Asy NH 2 0 0 2 7-15
Black Hawks 2 1 1 0 10-7
Victoria 2 1 0 1 7-10
Sław-Mont 2 1 0 1 8-11
RKK agropark.com.pl 2 2 0 0 10-4
Cracovia Pasy 2 1 0 1 13-7
Aptiv 2 1 0 1 5-8
Bez Zdziwień Salwator 2 1 0 1 10-7
Mazi Team 2 0 0 2 12-24
Feraina 2 1 0 1 10-7
Royal Ride FC 2 1 0 1 13-8
TEB Edukacja/GDA B 2 1 0 1 7-11
Deniko Drink Team 2 0 1 1 9-14
C.F. VilaNova 2 2 0 0 9-7
ASTOR 2 0 1 1 6-9
Electrix 2 2 0 0 8-2
GEO-ZENIT 2 0 0 2 9-14
Cracovia 2 2 0 0 19-5
Sensusmed Rolmet KW 1 0 0 1 5-9
Comfort Tours Cracow 1 0 0 1 6-14
Dream Crushers 1 0 1 0 1-1
Kameb 1 0 0 1 3-5
Płaszów - Serwis Bank 1 0 0 1 2-5
Bad Boys 1 0 0 1 4-6
Wybrzeże Klatki Schodowej 1 0 0 1 5-8
BAnerka 1 0 0 1 4-5
Oświecenia Team 1 1 0 0 4-2
Browary Hills 32040 1 1 0 0 5-3
Krupiński Pompy 1 1 0 0 9-4
Aqua Soil 1 0 0 1 3-5
Elita-Bud 1 0 0 1 3-4
Stomatologia Stupka 1 0 0 1 6-14
NEMBUD 1 0 0 1 3-8
Wodociągi Miasta Krakowa 1 0 0 1 3-5
Prawdziki 1 1 0 0 8-4
Cemark.pl 1 0 1 0 2-2
Football Heaven Bar 1 0 0 1 2-5
SkillsMed Bezpieczniki 1 1 0 0 5-2
VILO F.C. 1 1 0 0 5-2
Nie ma Lipy 1 1 0 0 11-1
Copacabana 1 1 0 0 7-3
Trzynastka 1 1 0 0 14-3
Feniks 1 1 0 0 8-1
Etanol United 1 1 0 0 8-3
Latin Kings 1 1 0 0 6-1
Rocket Fuel 1 1 0 0 5-4
ASOCIAR.PL 1 0 0 1 2-4
Brotha Collective 1 1 0 0 9-2
R 22 1 1 0 0 16-4
EmiTel 1 0 1 0 6-6
Sęk Team 1 1 0 0 4-2
NZS UEK FC 1 1 0 0 1-0
Bishaka Kurdwanów 1 0 0 1 3-6
PGD Grupa 1 1 0 0 6-1
ROCH 1 1 0 0 6-1
Salva 1 1 0 0 2-1
Mek-trans 1 1 0 0 6-4
DHL 1 1 0 0 4-2
TSA Jugowice 1 1 0 0 14-2
Gulden Draak 1 1 0 0 5-3
NueVos DesperaDos 1 1 0 0 10-2
BKS Team 1 1 0 0 5-0
Harnaś 1 1 0 0 4-1
Pink Bowling 1 1 0 0 16-2