ASTOR

Klub:

Historia: Drużyna powstała przed sezonem Wiosna 2018 na potrzeby udziału w rozgrywkach FLS.

Osiągnięcia w FLS: Mistrz Ligi B1 (Jesień 2019), 3. miejsce w Lidze C1 (Wiosna 2019)

Koszulki: Białe

Informacje dodatkowe: Nazwa drużyny pochodzi o nazwy sponsora, firmy ASTOR, dostawcy nowoczesnych technologii dla przemysłu.

Liderzy zespołu: Adam Bielski, Michał Suchonek, Łukasz Różycki

Kapitan: Antoni Życzkowski

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
8 13 5 8 0 -24 15

Aktualna forma

DomWyjazdDomDomDom
LWWWW

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
20-07-2020 21:00 Asy NHDom
27-07-2020 20:00 Krupiński PompyWyjazd
29-07-2020 21:00 AmberDom
03-08-2020 20:00 CA SharksDom
05-08-2020 21:00 NEMBUDDom

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
Pink BowlingDom
Nazwa Rozegrane mecze
5 3 4 0 0 0 0 0
6 0 1 0 0 0 0 32
4 0 0 0 0 0 0 26
11 10 6 0 0 1 0 0
9 34 9 0 5 0 0 0
5 1 0 0 0 1 0 0
2 0 1 0 0 0 0 0
1 0 1 0 0 0 0 0
3 0 0 0 0 1 0 0
4 0 0 0 0 0 0 19
10 1 1 0 0 0 0 0
2 1 4 0 0 0 0 0
3 0 0 0 0 0 0 21
8 4 8 0 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0
5 0 2 0 0 0 0 0
4 3 0 0 0 0 0 0
13 14 13 0 0 0 0 0
10 3 5 0 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
AZS UEK 3 2 0 1 12-10
Grande Bande 3 1 1 1 14-8
Piłkarski Klub Rzeźników 3 2 0 1 13-10
NEMBUD 3 2 0 1 25-15
FC Po 40-tce 3 1 2 0 13-12
Bishaka Kurdwanów 2 0 0 2 9-19
Rafis 2 0 0 2 6-18
Asy NH 2 1 0 1 9-13
TEB Edukacja/GDA Investment 2 0 0 2 10-27
Stomatologia Stupka 2 0 0 2 15-19
Amber 2 1 0 1 14-13
CA Sharks 2 1 1 0 9-6
Ostatni Bastion 2 1 1 0 18-5
Visko Gdów 2 2 0 0 9-3
ADGO 2 1 0 1 8-7
Browary Hills 32040 2 1 0 1 13-10
Radka 2 0 0 2 6-10
Virtus Logistics 2 1 0 1 8-6
C.F. VilaNova 1 1 0 0 6-2
CBB 1 1 0 0 14-2
Wybrzeże Klatki Schodowej 1 1 0 0 9-3
FC Agudas de los Toros 1 1 0 0 5-2
Fuste Kraków 1 1 0 0 8-3
Kraków Knights 1 1 0 0 6-2
Aqua Soil 1 0 0 1 3-6
GDA Investment 1 0 0 1 3-6
Prawdziki 1 1 0 0 9-5
Weldbud 1 0 0 1 4-7
Żymła Siermięga 1 1 0 0 4-2
TS Logitech 1 1 0 0 6-2
Krupiński Pompy 1 1 0 0 9-6
Elita-Bud 1 0 0 1 5-7
Cybermachina G. Pub 1 0 0 1 2-3
FC Kalinex 1 0 1 0 2-2
Piomet AMR Campania 1 1 0 0 4-3
Bianconeri 1 1 0 0 5-0
GSBK 1 1 0 0 13-0
Geodziki 1 1 0 0 5-4
Notoryczni Debiutanci 1 0 1 0 4-4
PAMedica 1 0 0 1 3-7
Inter Kraków 1 0 0 1 3-6
Aptiv 1 1 0 0 8-4
Kameb 1 0 0 1 2-4
Błękitna Siermięga 1 1 0 0 8-4
Żubry 1 1 0 0 6-5
AS Maestro 1 0 0 1 3-4
Hitachi ABB 1 1 0 0 5-1
Banda Pycholi 1 0 1 0 3-3
Szopeni Futbolu 1 1 0 0 4-3
Wakanda FC 1 1 0 0 4-2
SOLIDEXPERT 1 1 0 0 21-3
Home Broker 1 0 1 0 5-5
Korkociagi.com 1 1 0 0 9-3
Cemark.pl 1 1 0 0 5-3
7 Up 1 0 1 0 6-6