Asy NH

Nazwa skrócona:
Asy NH
Skrót:
ASY
Klub:

Historia: Drużyna od wiosny 2017 występująca w FLS, składająca się z prze piłkarzy, pół piłkarzy, perspektywicznych piłkarzy oraz zmarnowanych talentów. 

Osiągnięcia w FLS: 2. miejsce w Lidze A (Jesień 2019, Wiosna 2020), 3. miejsce w Lidze A (Zima 2019/20), Mistrz w Lidze B2 (Jesień 2018), 2. miejsce w Lidze C2 (Wiosna 2018), 3. miejsce w Lidze D1 (Wiosna 2017)

Koszulki: Białe 

Najwięksi rywale: Bad Boys

Informacje dodatkowe: Pierwszymi rozgrywkami zespołu była liga halowa. Największy sukces w KLF to 4. miejsce na koniec sezonu. Kolejnymi rozgrywkami, w których większość z zawodników drużyny brała udział to  Futsal Arena, organizowana przez FLS. W tym rozgrywkach zespół nie zaznał utraty punktów, pewnie wygrywając w każdym spotkaniu.

Liderzy zespołu: Dawid Serafin, Piotr Nowak (Atmosveric)

Kapitan: Dariusz Nowak

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
2 13 10 1 2 55 32

Aktualna forma

DomWyjazdDomDomWyjazd
WWWLW

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
15-07-2020 21:00 Krupiński PompyDom
20-07-2020 21:00 ASTORWyjazd
27-07-2020 20:35 AmberDom
30-07-2020 22:20 NEMBUDDom
03-08-2020 21:00 RafisWyjazd

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
Pink BowlingDom
Nazwa Rozegrane mecze
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
12 20 23 2 0 0 0
6 0 1 0 0 0 0
13 22 11 3 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
11 6 11 0 0 0 0
8 2 13 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
4 1 1 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
8 11 7 1 0 0 0
10 21 8 2 0 0 0
2 1 1 0 0 0 0
6 12 6 2 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
13 0 0 0 0 0 37
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Stomatologia Stupka 5 2 1 2 32-33
TEB Edukacja/GDA Investment 4 1 1 2 10-12
Bad Boys 4 3 1 0 24-16
Rafis 4 3 0 1 17-7
Cyber 4 3 1 0 20-15
NEMBUD 4 2 0 2 34-24
Mazi Team 4 2 0 2 14-10
Aqua Soil 3 1 0 2 15-17
Pink Bowling 3 3 0 0 17-3
Cybermachina G. Pub 3 2 0 1 16-10
Elita-Bud 3 1 1 1 18-13
Żymła Siermięga 3 3 0 0 20-9
Prawdziki 2 2 0 0 20-9
CA Sharks 2 2 0 0 15-7
Amber 2 2 0 0 23-6
Krupiński Pompy 2 2 0 0 18-7
Black Hawks 2 2 0 0 13-6
eLCe 2 2 0 0 16-5
Weldbud 2 2 0 0 28-9
Czyżyny 2 1 0 1 17-11
Żubry 2 2 0 0 12-5
Royal Ride FC 1 1 0 0 5-0
Al Capone 1 1 0 0 16-3
Amadeus 1 1 0 0 11-3
Zielone Muchomory 1 1 0 0 9-0
Walkover 1 0 0 1 6-8
Wybrzeże Klatki Schodowej 1 1 0 0 10-2
Cemark.pl 1 1 0 0 8-0
Omega 1 1 0 0 15-4
Piraci 1 0 0 1 1-10
Bishaka Kurdwanów 1 1 0 0 10-8
ASTOR 1 1 0 0 7-0
SOLIDEXPERT 1 1 0 0 8-3
Jala Dreips 1 1 0 0 7-5
Shamrock 1 1 0 0 10-7
Notoryczni Debiutanci 1 0 0 1 3-6
All In 1 1 0 0 11-0
Janusze Futbolu 1 1 0 0 14-1
TS Logitech 1 1 0 0 9-1
Błękitna Siermięga 1 1 0 0 14-1
Technikum TEB Edukacja 1 1 0 0 16-5
Sensible Soccer 1 1 0 0 4-2
Albatros 1 0 0 1 2-8
UBS Kraków 1 1 0 0 17-3
Gracie o Gacie 1 1 0 0 15-0
Porta Kraków 1 1 0 0 6-2
Sensusmed Rolmet KW 1 0 0 1 2-4
AGMA 1 1 0 0 16-2
Olsza Team 1 1 0 0 10-4
Comfort Tours Cracow 1 1 0 0 4-3
95 Tez Marcina Lutra 1 1 0 0 5-2
FC Butchers 1 1 0 0 11-2
Rzezimieszki i Łobuzy 1 1 0 0 14-4
Adgosklep.pl 1 1 0 0 8-6
Ławka Rezerwowych 1 1 0 0 15-5
BiegunSport 1 1 0 0 15-4
CCKS Chłopy 1 1 0 0 6-1
Armagedon - Jotel Bau 1 1 0 0 8-2
FC Po Staremu 1 1 0 0 6-3
Drużyna A 1 1 0 0 8-1
KS Augustyn 1 0 0 1 1-6
Radka 1 1 0 0 5-3