NEMBUD

Klub:

Historia: Drużyna powstała w 2016 roku, a swoją przygodę rozpoczęła w Biznes Lidze. W premierowym sezonie jako beniaminek rozgrywek zdobyła Mistrzostwo III ligi A wiosna/lato 2016, w drugim sezonie już na wyższym szczeblu zdobyła Wicemistrzostwo II ligi D sezonu jesień/zima 2016/2017, a w kolejnym, trzecim sezonie istnienia drużyna zdobyła Mistrzostwo I ligi A sezonu wiosna/lato 2017. Następnie, jako beniaminek Ekstraklasy Biznes Ligi do czasu wycofania się z rozgrywek NEMBUD zajmował III miejsce w tabeli po 10 kolejkach gier. Drużyna zawsze stara się grać efektownie i przyjemnie dla oka.

Osiągnięcia w FLS: 3. miejsce w Lidze A (Zima 2018/2019), 2. miejsce w Lidze B2 (Wiosna 2019), Mistrz Ligi C3 (Jesień 2018), 2. miejsce w Lidze D2 (Wiosna 2018)

Koszulki: Czerwone, żółte

Informacje dodatkowe: Nazwa zespołu wzięła się od nazwy głównego sponsora.

Liderzy zespołu: Krystian Kubiczek, Michał Tylek, Dominik Gaudyn

Kapitan: Krystian Kubiczek

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
5 13 8 4 1 7 25

Aktualna forma

DomDomWyjazdWyjazdWyjazd
WWWWL

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
20-07-2020 21:30 Krupiński PompyDom
27-07-2020 21:30 Elita-BudDom
30-07-2020 22:20 Asy NHWyjazd
03-08-2020 21:30 Żymła SiermięgaWyjazd
05-08-2020 21:00 ASTORWyjazd

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
Pink BowlingDom
Nazwa Rozegrane mecze
1 0 0 0 0 0 0 0
7 4 5 0 0 1 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0
11 19 13 0 3 0 0 0
7 11 10 0 2 0 0 0
10 18 12 0 2 2 0 5
0 0 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0 0
12 0 0 0 0 0 0 70
0 0 0 0 0 0 0 0
11 3 8 0 0 0 0 0
8 7 5 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0
9 15 6 0 1 0 0 0
5 2 0 0 0 0 0 0
1 0 1 0 0 0 0 0
10 2 7 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Rafis 5 3 0 2 35-45
Krupiński Pompy 5 3 0 2 29-26
Stomatologia Stupka 5 0 0 5 29-54
Asy NH 5 2 0 3 27-44
AZS UEK 4 2 1 1 19-15
Pink Bowling 4 2 1 1 16-15
GDA Investment 4 2 0 2 18-20
TEB Edukacja/GDA Investment 4 1 0 3 11-19
Amber 3 2 0 1 18-18
Czyżyny 3 2 0 1 18-15
Żymła Siermięga 3 1 0 2 14-20
ASTOR 3 1 0 2 15-25
Elita-Bud 2 1 0 1 11-14
Cybermachina G. Pub 2 1 0 1 14-14
Aqua Soil 2 0 1 1 6-7
Weldbud 2 2 0 0 14-10
Bishaka Kurdwanów 2 1 0 1 16-16
Lepianka Troglodyty 2 1 1 0 12-7
Victoria 2 2 0 0 17-4
Visko Gdów 2 2 0 0 20-14
Prawdziki 2 1 0 1 16-10
SkillsMed 2 1 0 1 8-4
Comarch 2 2 0 0 19-9
Maximus Kraków 1 0 0 1 3-5
BAnerka 1 0 1 0 2-2
Sensible Soccer 1 1 0 0 13-2
CA Sharks 1 1 0 0 8-3
Błękitna Wataha 1 1 0 0 8-4
Holba 1 1 0 0 11-1
BTCH 1 1 0 0 11-6
Istanbul United 1 1 0 0 12-1
Calcio & Birra Kraków 1 1 0 0 8-2
Bad Boys 1 1 0 0 16-7
Nosacze 1 1 0 0 11-6
Apteka Słoneczna 1 0 0 1 1-3
Notoryczni Debiutanci 1 1 0 0 13-6
Walkover 1 1 0 0 14-9
Amadeus 1 1 0 0 4-2
PAMedica 1 1 0 0 10-5
Browary Hills 32040 1 0 0 1 3-6
Inter Kraków 1 1 0 0 9-1
Zakręcony Rogal 1 1 0 0 5-0
Grupa Partner 1 1 0 0 7-0
Oświecenia Team 1 0 0 1 4-7
C.F. VilaNova 1 0 0 1 0-5
Comfort Tours Cracow 1 1 0 0 5-4
Big Time Kraków 1 1 0 0 5-0
Porta Kraków 1 1 0 0 5-0
Aptiv 1 1 0 0 9-2
ZP Tartak 1 0 1 0 5-5
FC Kalinex 1 1 0 0 5-4
Wodociągi Miasta Krakowa 1 1 0 0 7-4
KOBY 1 1 0 0 5-3
7 Up 1 1 0 0 8-4