• Newsy
  • Posted
  • Read 887 times

Zima 2020/21 - zapisy

Sezon jesienny trwa, ale też wielkimi zbliża się okres zimowy, w którym także można będzie pokopać w FLSie. Wzorem poprzednich lat, także i nadchodzącej zimy organizować będziemy rozgrywki ligowe – będą one doskonałą okazją na podtrzymanie formy, testowanie nowych zawodników, czy szlifowanie zgrania, które może zaprocentować w kolejnym sezonie na otwartym powietrzu. Dla nowych drużyn będzie to z kolei okazja do sprawdzenia się w rywalizacji na wysokim poziomie, a wszystkie drużyny będą miały szansę wywalczenia „dzikich kart” na wyższy szczebel rozgrywek wiosennych (wejdą one w życie, gdy pojawią w poszczególnych ligach wolne miejsca). Na koniec zmagań ligowych danej klasy rozgrywkowej możliwy jest turniej "Final Four", choć to zależne będzie od przyjętego systemu rozgrywek i liczby drużyn w danej lidze.

Organizacja rozgrywek

W edycji Zima 2020/21 odbywać się będą rozgrywki ligowe. Zespoły biorące udział w zmaganiach zostaną podzielone na co najmniej dwa szczeble rozgrywkowe według hierarchii panującej w sezonie Jesień 2020, przy czym zespoły z niższych lig żądne poważniejszych wyzwań mogą zgłosić chęć gry na wyższym szczeblu. Nowe zespoły rozpoczynające przygodę z FLS od sezonu zimowego, jak również drużyny powracające do rozgrywek będą mogły wybrać poziom, na którym chcą występować z zastrzeżeniem, że na najniższych szczeblach będą obowiązywać pewne ograniczenia co do zawodników z wyższych lig FLS mogących występować w poszczególnych zespołach. Z racji tego, że sezon jesienny w Lidze A będzie trwał dłużej niż w pozostałych ligach (wiosenny 2021 zacznie się z kolei wcześniej) w tym sezonie rozgrywki zimowe będą organizowane dla drużyn od Ligi B do E (będą też obowiązywały ograniczenia dotyczące liczby zawodników z zespołów Ligi A).

Start sezonu zimowego nie nastąpi wcześniej niż w piątek 20 listopada (w zależności od przebiegu rozgrywek jesiennych, zapisów termin ten może ulec przesunięciu), a rozgrywki zakończą się na początku marca. Zakładamy, że każdy z zespołów rozegra między 10 a 13 meczów (w zależności od systemu rozgrywek na danym szczeblu).

Miejsce - balon na Parkowej

Rozgrywki w sezonie zimowym odbywać się będą w Centrum Sportu Parkowa (ul. Parkowa 12A) na boisku przykrytym balonem. Mecze trwać będą 2 x 20 minut i odbywać się będą w następujące dni:

  • w danym tygodniu rozgrywkowym jeden lub dwa dni (w zależności od liczby zgłoszonych drużyn) spośród poniedziałku, wtorku, środy i czwartku - nie wcześniej niż od godz. 19:00
  • piątek, nie wcześniej niż od godz. 19:00
  • sobota, godziny popołudniowe

Oferta i koszt udziału

Drużyny biorące udział w sezonie Zima 20/21 mogą liczyć na pełną obsługę medialną obejmującą:

  • zapowiedzi i podsumowania,
  • galerie zdjęć,
  • video ze spotkań i dodatkowe materiały video
  • wywiady i prezentacje
  • liga typerów

Koszt udziału w sezonie zimowym w zależności od liczby rozegranych meczów będzie wynosił od 2000 zł do maksymalnie 2600 zł brutto (stawka VAT - zwolniona). Firmy zainteresowane także reklamą na naszej stronie internetowej informujemy, że koszt pakietu udział + reklama wynosić będzie od 2700 zł do 3300 zł brutto (zawiera podatek VAT 23%).

Aby być pewnym uczestnictwa należy zgłosić i dokonać wpłaty w wysokości 2000 zł do dnia 13 listopada do godz. 12:00 (drugą część wpisowego, jeśli meczów będzie więcej niż 10, można będzie dopłacić w późniejszym terminie). Przy zgłoszeniu po tym terminie, udział uzależniony będzie od liczby pozostałych miejsc w poszczególnych ligach.

Serdecznie zapraszamy do udziału w zimowych rozgrywkach! Wszelkie pytania można kierować do Wojciecha Ziemby pod numerem telefonu 695-414-987 lub mailowo: wojciech.ziemba@liga-fls.pl). Zgłosić drużynę można z kolei tutaj

Last modified on piątek, 16 październik 2020 15:40
(1 Vote)