• Newsy
  • Posted
  • Read 233 times

Komunikat: Od 15 czerwca gramy na AWFie

Informujemy, że w związku z kiepską jakością oświetlenia na dużym boisku Com-Com Zone zdecydowaliśmy się od 15 czerwca przenieść mecze z tego obiektu na boisko AWFu przy ul. Jana Pawła II 66 (wjazd od ulicy Nowohuckiej). Uczestnicy mogą korzystać płatnego parkingu mieszczącego się na terenie uczelni. Nadal będziemy grać natomiast na orliku Com-Com Zone.

W związku ze zmianą boiska i faktu, że obiekt AWF dostępny jest w godzinach 19:30 – 22:30 pojawią się pewne zmiany w terminarzu (przede wszystkim odwołanie lub zmiana godziny meczów zaplanowanych na godz. 22:20), dlatego prosimy śledzić harmonogram gier swojej drużyny oraz zachęcamy kapitanów do sprawdzenia skrzynki mailowej, na które wysyłamy stosowne informacje. Mecze zaplanowane na duże boisko Com-Com Zone na godziny 19:35, 20:30 i 21:25 zostają przeniesione na obiekt AWF na te same godziny.

Przepraszamy za niedogodności związane ze zmianami, jak i niedogodności związane z koniecznością gry w ostatnich tygodniach w warunkach odbiegających od przyzwoitych.

(0 votes)