person_outline
search
 • Newsy
 • Posted
 • Read 3350 times

Sezon Jesień 2019 - zapisy

Sezon wiosenny został już oficjalnie zakończony, czas więc rozpocząć zapisy na jesienną edycję. Start rozgrywek został zaplanowany na 19 sierpnia, ale chętne drużyny wyższych szczebli będą miały możliwość rozpocząć sezonu Jesień 2019 tydzień wcześniej i tym samym wcześniej go zakończyć.

OFERTA

Jak co sezon uczestnicy Futbolowej Ligi Szóstek będą mogli liczyć na szereg atrakcji i bogatą obsługę medialną obejmującą:

 • video ze spotkań,
 • galerie zdjęć,
 • zapowiedzi i podsumowania sezonu oraz meczów
 • wywiady
 • dodatkowe materiały video (kulisy meczów, prezentacje drużyn i zawodników)
 • projektowanie logotypów dla drużyn.

Ponadto uczestnicy będą mieli możliwość udziału w organizowanych przez ligę konkursach, otrzymać nagrody i wyróżnienia za osiągnięcia drużynowe oraz indywidualne, a na każdym meczu gracze będą mieli zapewnioną wodę.

Opłata za udział w rozgrywkach ligowych i rozegranie 13 meczów (2 x 25 minut) wynosi w sezonie Jesień 2019 2 400,00 zł (stawka VAT - zwolniona) lub dla firm zainteresowanych wykupieniem pakietu udziału w rozgrywkach oraz reklamy na stronie internetowej - 3 100,00 zł (zawiera podatek VAT 23%).

 • Warunkiem uczestnictwa drużyny kontynuującej udział w rozgrywkach jest dokonanie wpłaty całej kwoty wpisowego do dnia 30 lipca. W przypadku nowych drużyn zapisy trwać będą także w sierpniu do wyczerpania miejsc.
 • Wysokość wpisowego może ulec zmianie w zależności od liczby drużyn w danej lidze, a co za tym idzie mniejszej lub większej niż 13 liczbie planowanych gier (dotyczy Ligi E).

Wszystkie zainteresowane udziałem drużyny zapraszamy do kontaktu mailowego (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub telefonicznego: Wojciech Ziemba kom.: 695 414 987.

Nowy zespół można zgłosić tutaj.

Zapraszamy do FLS!

Wraz ze zgłoszeniami można przesyłać preferencje odnośnie dni rozgrywania spotkań (należy podać trzy dni). Jesienią nadal grać będziemy od poniedziałku do piątku, a wstępny rozkład boisk pozostaje niezmieniony w porównaniu do wiosny:

 • KS Nadwiślan (ul. Koletek 20), w godz. 19:00 - 22:00 w poniedziałki i środy
 • Com-Com Zone/Hutnik (ul. Ptaszyckiego 6 i 4b) w godz. 19:40 - 22:40 w poniedziałki, wtorki i czwartki
 • Centrum Sportu Parkowa (ul. Parkowa 12A) w godz. 19:00 - 23:00 w piątki

W przypadku, gdyby przed startem sezonu doszło do zmiany boisk i terminów na poszczególnych obiektach, będziemy o tym informować. Start sezonu zaplanowaliśmy na 19 sierpnia, ale zespoły z Lig A do C będą miały możliwość, w zależności od preferencji, rozpocząć zmagania tydzień wcześniej, czyli 12 sierpnia, dzięki czemu ograniczą granie w listopadzie (prosimy o informację w tym temacie wraz z przesłaniem preferencji).

SZCZEGÓŁY ZAPISÓW

W sezonie Jesień 2019 rywalizacja toczyć się będzie na pięciu szczeblach rozgrywkowych od Ligi A do E. Drużyny, które występowały w FLS wiosną, są proszone o potwierdzenie udziału w sezonie Jesień 2019 do końca dnia 26 lipca. Do tego terminu prawem do miejsca drużyny rozporządza tylko jej Kapitan. Po tej dacie, w sytuacji gdyby Kapitan nie zgłosił zespołu do rozgrywek, prawo to uzyskują także pozostali członkowie drużyny wedle kolejności ich zgłoszenia do Organizatorów. Na ewentualne przejęcie roli Kapitana oczekiwać będziemy do godz. 12:00 dnia 30 lipca, kiedy to upływa ostateczny termin potwierdzania udziału przez zespoły występujące wiosną oraz upływa termin płatności wpisowego na sezon Jesień 2019. Zapisy dla nowych zespołów mogą trwać jeszcze w sierpniu, choć zależne to będzie od wcześniejszego przebiegu zapisów.

Poniżej przedstawiamy zasady na jakich odbywać się będzie uzupełnienie składu poszczególnych lig w sytuacji wycofania się z rozgrywek którejś z drużyn. Jednocześnie informujemy, że także w sezonie jesiennym możliwe będzie przyznanie przez nas dzikiej karty nowym drużynom, o ile będziemy przekonani, że zespół prezentuje odpowiedni poziom, by zacząć zmagania od rywalizacji na wyższym szczeblu niż Liga E.

Liga A

W przypadku, gdy z rozgrywek wycofa się zespół Ligi A do tej klasy rozgrywkowej w pierwszej kolejności zostaną przesunięte zespoły z 3 miejsc w Lidze B. Najpierw ta z wyższą średnią punktów, a następnie ta z niższą. Gdyby wycofało się więcej niż 2 drużyny, kolejnym zespołem przesuniętym do Ligi A będzie spadkowicz, który w minionym sezonie zajął najwyższą pozycję. Następnie dwa zespoły z 4 miejsc Ligi B, kolejny spadkowicz itd.

Liga B, C i D

W przypadku, gdy konieczne będą przesunięcia do Ligi B, C lub D, w pierwszej kolejności trafią tam drużyny z 4 pozycji na niższych szczeblach (odpowiednio C, D i E) według lepszej średniej zdobytych punktów. Następnie przesunięty zostanie spadkowicz z najwyższej pozycji z lepszą średnią punktów, następnie ten ze słabszą i ponownie 2 drużyny z niższych lig według wcześniej omówionej zasady oraz kolejni ze spadkowiczów z najwyższych pozycji i z najlepszą średnią punktów.

OFERTA NA STROJE

Przypominamy, że każda drużyna biorąca udział w rozgrywkach Futbolowej Ligi Szóstek musi występować w koszulkach tego samego koloru i z różnymi numerami na plecach, a w spotkaniu może zagrać tylko jeden zawodnik z pola bez numeru. Wypożyczenie znaczników możliwe będzie jedynie w pierwszym tygodniu trwania rozgrywek oraz raz w ciągu pozostałych kolejek.

W związku z powyższym miło nam poinformować, że w 2019 roku nadal naszym partnerem technicznym będzie firma Risum Sport, dystrybutor marki Joma, który dla uczestników FLS przygotował specjalną ofertę i atrakcyjny rabat 40% od cen katalogowych na każdy asortyment znajdujący się w katalogu (nie licząc obuwia - tu rabat wynosi 15%). Aby ułatwić Wam zakupy, nadany został kod rabatowy "LIGA", który należy wpisać na stronie sklepu, by zniżka została uwzględniona.

Last modified on wtorek, 30 lipiec 2019 13:56
(5 votes)