person_outline
search
 • Newsy
 • Posted
 • Read 2600 times

Zima 2019/20 - rozpoczynamy zapisy!

Co robić w chłodne, ciemne i mroczne zimowe wieczory? GRAĆ W FLS! Wzorem zeszłego roku, także i nadchodzącej zimy organizować będziemy rozgrywki ligowe – będą one doskonałą okazją na podtrzymanie formy, testowanie nowych zawodników, czy szlifowanie zgrania, które może zaprocentować w kolejnym sezonie na otwartym powietrzu. Dla nowych drużyn będzie to z kolei okazja do sprawdzenia się w rywalizacji na wysokim poziomie i wywalczenia „dzikich kart” na wyższy szczebel rozgrywek wiosennych. Gwarantem emocji będzie turniej "Final Four" kończący zmagania na poszczególnych ligowych szczeblach. Obiecujemy też kilka niespodzianek przygotowanych przy współpracy z naszymi partnerami.

Organizacja rozgrywek – na koniec turniej!

W edycji Zima 2019/20 odbywać się będą rozgrywki ligowe. Zespoły biorące udział w zmaganiach zostaną podzielone na co najmniej dwa szczeble rozgrywkowe według hierarchii panującej w sezonie Jesień 2019, przy czym zespoły z niższych lig mogą zgłosić chęć gry na najwyższym szczeblu i mierzenia się z najlepszymi FLSowymi ekipami. Nowe zespoły rozpoczynające przygodę z FLS od sezonu zimowego, jak również drużyny powracające do rozgrywek będą mogły wybrać poziom, na którym chcą występować z zastrzeżeniem, że na najniższych szczeblach będą obowiązywać pewne ograniczenia co do zawodników z wyższych lig FLS mogących występować w poszczególnych zespołach.

Start sezonu zimowego planujemy na piątek 22 listopada, a rozgrywki zakończą się na początku marca. Zakładamy, że każdy z zespołów rozegra 13 spotkań i naszym celem będzie wybór takiego systemu rozgrywkowego, który umożliwi rozegranie właśnie takiej liczby gier. Może się jednak zdarzyć, że spotkań będzie mniej. W tym sezonie dla urozmaicenia rozgrywek planujemy zorganizowanie po sezonie zasadniczym turnieju w stylu „Final Four” – emocji więc na pewno nie zabraknie! Dokładny system rozgrywek zostanie ustalony po zakończeniu zapisów i zależny będzie od liczby zgłoszonych zespołów.

Miejsce - balon na Parkowej

Rozgrywki w sezonie zimowym odbywać się będą w Centrum Sportu Parkowa (ul. Parkowa 12A) na boisku przykrytym balonem. Będzie to nowy balon, z którego korzystaliśmy już w poprzednim roku, co będzie gwarantowało rozgrywki w przyjaznych warunkach. Mecze trwać będą 2 x 20 minut i odbywać się będą w następujące dni:

 • poniedziałek, od godz. 19:00
 • piątek, od godz. 19:00
 • sobota, godziny popołudniowe
 • wtorek, środa, czwartek - od godz. 19:00 (w wybranych tygodniach, w zależności od liczby zgłoszonych drużyn)

Oferta i koszt udziału

Drużyny biorące udział w sezonie Zima 19/20 mogą się spodziewać wszystkich atrakcji, które są udziałem zespołów grających na otwartym powietrzu. Mogą więc one liczyć na pełną obsługę medialną obejmującą

 • zapowiedzi i podsumowania meczów,
 • galerie zdjęć,
 • video ze spotkań i dodatkowe materiały video
 • wywiady i prezentacje

W ofercie na zimę pozostaną także nowości z jesieni, a więc Liga Typerów oraz FLSowy podcast informujący o bieżących wydarzeniach ligowych.

Koszt udziału w sezonie zimowym przy założeniu rozegrania 13 meczów wynosi 2600 zł brutto (stawka VAT - zwolniona). W przypadku mniejszej liczby planowanych gier, wpisowe będzie proporcjonalnie niższe. Firmy zainteresowane także reklamą na naszej stronie internetowej informujemy, że koszt pakietu udział + reklama wynosi 3300 zł brutto (zawiera podatek VAT 23%).

Aby być pewnym uczestnictwa należy zgłosić i opłacić udział w rozgrywkach do dnia 13 listopada do godz. 12:00. Przy zgłoszeniu po tym terminie, udział uzależniony będzie od liczby pozostałych miejsc w poszczególnych ligach.

Nagrody

Jeśli dana liga liczyć będzie co najmniej 10 zespołów, pula nagród wyniesie co najmniej 2000 zł! Wygraną część puli będzie można przeznaczyć na sprzęt sportowy od naszego sponsora technicznego Risum Sport lub na obniżkę wpisowego na sezon Wiosna 2020. Podział puli uzależniony będzie od systemu rozgrywek i liczby zgłoszonych drużyn.

Dodatkowo zwycięzca ligi tradycyjnie otrzyma pamiątkowy puchar, a drużyny z miejsc 1-3 medale. Oprócz tego na uczestników czekać będą wspomniane we wstępie niespodzianki, które przygotowaliśmy zarówno dla pojedynczych zawodników, jak i drużyn.

Serdecznie zapraszamy do udziału w zimowych rozgrywkach! Wszelkie pytania można kierować do Wojciecha Ziemby pod numerem telefonu 695-414-987 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Zgłosić drużynę można z kolei tutaj.

 

Last modified on sobota, 04 styczeń 2020 13:23
(1 Vote)