Żymła Siermięga

Historia: Zespół utworzony w październiku 2012 z myślą o Krakowskiej Lidze Studentów, która ostatecznie nie wystartowała. Praktycznie wszyscy w drużynie to studenci. Pierwotnie niemal cały skład pochodził ze Śląska Cieszyńskiego, co z czasem się zmieniło, ale zawodnicy z tego regionu nadal stanowią rdzeń zespołu.

Osiągnięcia w FLS: Mistrz Ligi B1 (Jesień 2021), Mistrz Ligi B2 (Wiosna 2019), 2. miejsce w Lidze B1 (Jesień 2014), Mistrz Ligi C1 (Wiosna 2014), Mistrz Ligi C3 (Wiosna 2018), Rekord FLS pod względem czystych kont w sezonie - 7 (Wiosna 2014), Rekord FLS po względem straconych goli - 10 (Wiosna 2014), 3. miejsce w Lidze B1 (Wiosna 2021)

Koszulki: Zielono-czarne

Informacje dodatkowe: Ulubiona taktyka drużyny to katalońskie catennaccio. Żymła jest szkołą gry defensywnej - przychodzący do zespołu napastnicy są stopniowo przekształcani w świetnych obrońców.

Liderzy: Patrick Leftwich, Patryk Marzec

Kapitan: Ariel Labzik, Dominik Labzik

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
8 12 5 5 2 -1 17

Aktualna forma

WyjazdDomDomWyjazdWyjazd
WLWWL

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
08-10-2018 SOLIDEXPERTWyjazd
16-10-2018 Asy NHDom
22-10-2018 Black HawksDom
30-10-2018 CA SharksWyjazd
07-11-2018 WeldbudWyjazd

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
13-11-2018 Royal Ride FCWyjazd
Nazwa Rozegrane mecze
12 0 7 0 1 0 0
7 5 2 0 1 0 0
0 0 0 0 0 0 0
3 0 1 0 0 0 0
12 4 7 0 0 0 0
10 5 6 1 1 0 0
5 3 0 0 0 0 0
1 1 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 2
7 0 1 0 0 0 25
3 1 0 0 0 0 0
4 1 2 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
1 1 0 0 0 0 0
4 10 1 2 0 0 0
6 2 3 0 0 0 0
8 10 2 1 0 0 0
2 3 4 1 1 0 0
3 3 1 1 1 0 0
0 0 0 0 0 0 0
1 0 1 0 0 0 0
4 0 0 0 0 0 23
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
TEB Edukacja/GDA Investment 8 1 1 6 33-46
Amber 8 4 0 4 37-31
Rafis 7 1 1 5 23-33
Aqua Soil 6 2 0 4 36-31
Oświecenia Team 5 3 1 1 26-14
NEMBUD 5 4 0 1 31-18
CA Sharks 5 4 0 1 25-11
XXXIV 5 0 0 5 11-24
Omega 5 3 0 2 40-21
GDA Investment 4 2 0 2 14-24
Krupiński Pompy 4 4 0 0 28-10
Home Broker 4 1 1 2 23-17
Cybermachina G. Pub 4 2 0 2 14-12
Asy NH 4 0 0 4 13-27
Płaszów - Serwis Bank 4 3 0 1 18-7
GEO-ZENIT 4 0 0 4 10-31
Stomatologia Stupka 4 2 1 1 25-27
Czyżyny 4 3 1 0 16-7
Weldbud 3 2 0 1 23-12
Korkociagi.com 3 3 0 0 23-8
Prawdziki 3 3 0 0 20-8
AKS Kabaret 3 3 0 0 24-9
BAnerka 3 2 1 0 20-12
Etanol United 3 1 1 1 8-6
PAMedica 2 1 0 1 17-8
Piraci 2 2 0 0 16-3
Amadeus 2 1 1 0 10-5
Walkover 2 2 0 0 13-6
FC po Nalewce 2 1 0 1 12-12
Pink Bowling 2 2 0 0 11-3
PHU Olipra 2 0 0 2 5-13
Bishaka Kurdwanów 2 1 1 0 10-5
Piomet 2 2 0 0 15-6
Deniko Drink Team 2 0 0 2 7-13
Motul Kraków 2 2 0 0 11-3
Porta Kraków 2 1 0 1 17-7
Grupa Partner 2 2 0 0 30-4
Bad Boys 2 1 0 1 26-8
Cemark.pl 2 2 0 0 11-4
ADGO 2 2 0 0 15-4
SOLIDEXPERT 2 2 0 0 9-6
Kameb/Pelicans 2 2 0 0 7-3
Stal Nowa Huta 2 1 1 0 10-5
Polska Myśl Szkolen. 2 2 0 0 21-0
Boske Jaglacci 1 1 0 0 12-3
FC Revolution 1 1 0 0 14-0
Curva da Morte FC 1 1 0 0 13-1
Zakręcony Rogal 1 1 0 0 7-4
Black Hawks 1 1 0 0 6-2
Al Capone 1 1 0 0 5-1
Mazi Team 1 0 0 1 4-7
Notoryczni Debiutanci 1 1 0 0 10-0
Inter Kraków 1 1 0 0 12-1
Elita-Bud 1 0 0 1 3-5
ASTOR 1 0 0 1 2-4
Pelicans F.C. 1 0 0 1 2-5
Tubylcy 1 1 0 0 4-1
BiegunSport 1 0 1 0 4-4
4senal 1 1 0 0 5-3
Rodzina Królewska 1 1 0 0 7-0
Electricom Engieering Flamingo FT 1 0 0 1 1-5
Cairo-Honda 1 0 1 0 2-2
FC Meczdej 1 1 0 0 10-1
Pakerbox.pl 1 1 0 0 9-0
Aptiv 1 0 0 1 3-4
Comarch 1 1 0 0 10-0
ASOCIAR.PL 1 1 0 0 2-1
Drewnleś Szóstka V. 1 1 0 0 9-0
Delta Squad 1 0 1 0 3-3
FC BONSAI 1 1 0 0 16-1
ROCH 1 1 0 0 11-4
RKK agropark.com.pl 1 1 0 0 5-2
Gramy Swoje 1 0 0 1 3-6
Brotha Collective 1 1 0 0 9-0
FC Butchers 1 1 0 0 10-1
PGD Grupa 1 1 0 0 4-0
Salva 1 1 0 0 2-1
KPPN 1 0 1 0 0-0
Spartan 1 1 0 0 9-2
Fronton 1 1 0 0 7-0
Jolly Roger 1 1 0 0 16-0
Skawmar-Gr. Partner 1 1 0 0 12-1
NZS UEK FC 1 1 0 0 14-0
Słoneczne GEO 1 1 0 0 9-0
Nosacze 1 1 0 0 8-1
Big Time Kraków 1 1 0 0 10-2
Football Heaven Bar 1 0 0 1 4-5
Doitbetter.pl 1 1 0 0 3-1
AP Sportivo 1 1 0 0 3-2
La Furia Roja 1 1 0 0 2-1
Egalite Bujakowianka 1 0 0 1 0-5
Trzynastka 1 1 0 0 16-0
TEB Edukacja/GDA B 1 0 0 1 2-4
FC Kalinex 1 1 0 0 6-1
Techglass 1 1 0 0 4-3
Delta Dębica 1 1 0 0 5-2
Bruta 1 1 0 0 10-5
NueVos DesperaDos 1 1 0 0 8-2
C.F. VilaNova 1 0 0 1 1-2