Asy NH

Historia: Drużyna od wiosny 2017 występująca w FLS, składająca się z prze piłkarzy, pół piłkarzy, perspektywicznych piłkarzy oraz zmarnowanych talentów. 

Osiągnięcia w FLS: 2. miejsce w Lidze A (Jesień 2019, Wiosna 2020, Jesień 2021, Wiosna 2022), 3. miejsce w Lidze A (Zima 2019/20, Wiosna 2021), Mistrz w Lidze B2 (Jesień 2018), 2. miejsce w Lidze C2 (Wiosna 2018), 3. miejsce w Lidze D1 (Wiosna 2017)

Koszulki: Białe 

Najwięksi rywale: Bad Boys

Informacje dodatkowe: Pierwszymi rozgrywkami zespołu była liga halowa. Największy sukces w KLF to 4. miejsce na koniec sezonu. Kolejnymi rozgrywkami, w których większość z zawodników drużyny brała udział to  Futsal Arena, organizowana przez FLS. W tym rozgrywkach zespół nie zaznał utraty punktów, pewnie wygrywając w każdym spotkaniu.

Liderzy zespołu: Dawid Serafin, Piotr Nowak (Atmosveric)

Kapitan: Dariusz Nowak

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
1 13 11 2 0 59 33

Aktualna forma

WyjazdWyjazdWyjazdWyjazdDom
LWWWL

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
09-10-2018 WalkoverWyjazd
16-10-2018 Żymła SiermięgaWyjazd
22-10-2018 Mazi TeamWyjazd
06-11-2018 Bad BoysWyjazd
13-11-2018 CzyżynyDom
Nazwa Rozegrane mecze
8 4 8 0 0 0 0
7 11 6 1 0 0 0
12 18 27 2 0 0 0
5 0 1 0 0 0 23
11 23 15 2 0 0 0
8 3 2 0 0 0 0
5 6 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
2 3 1 0 1 0 0
7 0 3 0 0 0 22
8 23 10 4 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
3 0 3 0 1 0 0
8 11 8 0 1 0 0
1 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Stomatologia Stupka 13 4 2 7 68-78
TEB Edukacja/GDA Investment 11 4 3 4 41-40
Cybermachina G. Pub 9 6 0 3 48-35
Rafis 8 5 1 2 34-22
NEMBUD 6 4 0 2 55-34
Amber 5 5 0 0 42-19
Żymła Siermięga 4 4 0 0 27-13
Bad Boys 4 3 1 0 24-16
BAnerka 4 4 0 0 24-8
Mazi Team 4 2 0 2 14-10
GDA Investment 4 3 1 0 20-15
Aqua Soil 3 1 0 2 15-17
Pink Bowling 3 3 0 0 17-3
CA Sharks 3 3 0 0 24-12
AZS UEK 3 2 1 0 17-12
Elita-Bud 3 1 1 1 18-13
Płaszów - Serwis Bank 3 2 0 1 17-19
C.F. VilaNova 3 3 0 0 29-8
Krupiński Pompy 2 2 0 0 18-7
Czyżyny 2 1 0 1 17-11
Black Hawks 2 2 0 0 13-6
Bishaka Kurdwanów 2 2 0 0 22-17
Despero 2 2 0 0 17-8
Żubry 2 2 0 0 12-5
ASTOR 2 1 0 1 13-9
Prawdziki 2 2 0 0 20-9
eLCe 2 2 0 0 16-5
Weldbud 2 2 0 0 28-9
Visko Gdów 1 1 0 0 9-4
Cemark.pl 1 1 0 0 8-0
Wybrzeże Klatki Schodowej 1 1 0 0 10-2
Piraci 1 0 0 1 1-10
Walkover 1 0 0 1 6-8
Al Capone 1 1 0 0 16-3
Amadeus 1 1 0 0 11-3
Royal Ride FC 1 1 0 0 5-0
Zielone Muchomory 1 1 0 0 9-0
Shamrock 1 1 0 0 10-7
SOLIDEXPERT 1 1 0 0 8-3
AGMA 1 1 0 0 16-2
All In 1 1 0 0 11-0
Janusze Futbolu 1 1 0 0 14-1
TS Logitech 1 1 0 0 9-1
Błękitna Siermięga 1 1 0 0 14-1
Technikum TEB Edukacja 1 1 0 0 16-5
Sensible Soccer 1 1 0 0 4-2
Albatros 1 0 0 1 2-8
UBS Kraków 1 1 0 0 17-3
Gracie o Gacie 1 1 0 0 15-0
Porta Kraków 1 1 0 0 6-2
Sensusmed Rolmet KW 1 0 0 1 2-4
Notoryczni Debiutanci 1 0 0 1 3-6
Comfort Tours Cracow 1 1 0 0 4-3
Omega 1 1 0 0 15-4
95 Tez Marcina Lutra 1 1 0 0 5-2
FC Butchers 1 1 0 0 11-2
Rzezimieszki i Łobuzy 1 1 0 0 14-4
ADGO 1 1 0 0 8-6
Ławka Rezerwowych 1 1 0 0 15-5
BiegunSport 1 1 0 0 15-4
CCKS Chłopy 1 1 0 0 6-1
Armagedon - Jotel Bau 1 1 0 0 8-2
FC Po Staremu 1 1 0 0 6-3
Jala Dreips 1 1 0 0 7-5
KS Augustyn 1 0 0 1 1-6
Olsza Team 1 1 0 0 10-4
Drużyna A 1 1 0 0 8-1
AS Maestro 1 1 0 0 8-5