Nic się nie stało

Nazwa skrócona:
Nic się n.
Skrót:
NIC

Historia: Zespół zgłoszony do rozgrywek FLS przed sezonem Wiosna 2015. Po dwóch sezonach Nic się nie stało wycofało się z dalszej rywalizacji, by powrócić do niej przed startem sezonu Wiosna 2019.

Osiągnięcia w FLS: 2. miejsce w Lidze E1 (Jesień 2019)

Koszulki: żółte

Dodatkowe informacje: Skład drużyny jest międzynarodowy, chociaż w znacznej mierze opiera się o graczy z Francji.

Liderzy zespołu: Kevin Dumon, Yaroslav Pavlushonok, Bertrand Perio

Kapitan: Bertrand Perio

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
12 12 1 8 3 -27 3

Aktualna forma

WyjazdWyjazdWyjazdDomDom
LDDLW

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
27-01-2020 19:05 Stal Nowa HutaWyjazd
0:-3
03-02-2020 20:30 Szopeni FutboluWyjazd
11-02-2020 20:30 Koledzy z RobotyWyjazd
17-02-2020 22:00 DesperoDom
21-02-2020 19:05 Husaria KrakówDom
0:-3
Nazwa Rozegrane mecze
0 0 0 0 0 0 0
3 0 0 0 0 0 0
9 18 4 3 0 0 0
10 0 0 0 0 0 0
9 0 0 0 0 0 35
8 0 0 0 0 0 0
6 1 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
3 6 0 0 0 0 12
6 1 1 0 0 0 0
7 1 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
6 0 2 0 0 0 2
8 6 10 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
OREO 4 2 1 1 15-16
Powrót Żywych Trupów 3 3 0 0 19-0
Heineken HGSS 3 2 0 1 16-8
Janusze Futbolu 3 2 0 1 12-6
Brainly 2 1 0 1 16-8
Hutniczek 2 1 0 1 11-11
Błękitna Wataha 2 2 0 0 10-5
Koledzy z Roboty 2 0 2 0 5-5
Hitachi ABB 2 1 1 0 11-3
Husaria Kraków 2 1 0 1 6-4
FC Pelikany 2 2 0 0 21-2
Despero 2 1 0 1 13-15
Wzmocnieni FC 2 1 0 1 9-10
InPost 2 2 0 0 13-2
ZK Bruk 2 2 0 0 8-6
Styropian Garlinho 1 0 0 1 0-8
Vittoria Kraków 1 1 0 0 14-3
Restauracja V8 1 1 0 0 11-0
Albatros 1 0 0 1 1-7
Krakoska Piłka 1 0 1 0 5-5
4senal 1 0 0 1 5-6
Rekonwalescenci Skawina 1 0 0 1 1-3
Alliance 1 0 0 1 2-8
Adgosklep.pl 1 0 0 1 2-3
Stal Nowa Huta 1 0 0 1 0-5
Szopeni Futbolu 1 0 1 0 2-2
No Name 1 1 0 0 3-2
Armagedon - Jotel Bau 1 1 0 0 10-1
Nafta Kraków Retro 1 1 0 0 8-0
NiechSięBoio! 1 1 0 0 8-3
Śledziki 1 1 0 0 7-2
Fi Squad 1 1 0 0 5-3
Familia de Papel 1 1 0 0 8-4
Flamingo FT 1 0 0 1 1-2
Budintech 1 1 0 0 5-0
Los Pivones C.F. 1 1 0 0 6-5
BKS Team 1 0 0 1 3-5
Amber Gol B 1 0 0 1 2-5
GROM 1 1 0 0 4-3
UPM-Kymmene B 1 0 0 1 4-8
Schibsted Tech Polska 1 0 0 1 3-4
Mek-trans 1 0 0 1 4-9
SkillsMed Bezpieczniki 1 0 0 1 3-8
Gulden Draak 1 1 0 0 5-4
ISTV Sport 1 1 0 0 4-3
FC Admind 1 1 0 0 5-0
TeamTechnik 1 0 0 1 2-5
Kraków Knights 1 0 0 1 1-2
Contel Team 1 0 0 1 2-7
DK Logistics 1 0 0 1 3-12
Max Apartments 1 0 0 1 1-11
CCKS Chłopy 1 0 0 1 0-5
Kaprin Kraków 1 0 0 1 2-6
Nie ma Lipy 1 0 0 1 2-7
Za Słabi na B klasę 1 1 0 0 10-2