Wojciech Ziemba - FLS

Wojciech Ziemba - FLS

email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Podsumowanie dnia/galeria - 23 października

W piątek poznaliśmy pierwszego jesiennego mistrza. Po wysokim zwycięstwie z Za Słabymi na B klasę triumf w Lidze E2 zapewniło sobie Nic się nie stało. Także wysoko swoje mecze wygrywały Rafis oraz Nowa Elektro, a minimalnie PWK.

Kulisy: ASTOR B - FC Mateco Kraków

Kulisy rewanżowego spotkania w Lidze D1 pomiędzy ASTORem B a FC Mateco Kraków. W pierwszym spotkaniu górą było Mateco, teraz ASTOR wziął rewanż. Oba spotkania zakończyły się rezultatem 4:3.

Komunikat: Rozgrywki w tygodniu 11-tym zgodnie z planem

Informujemy, że mecze w nadchodzącym, 11 tygodniu odbywać się będą zgodnie z planem, przy czym bez udziału kibiców. Prosimy więc o przekazanie informacji sympatykom swoich drużyn, że ich udział w meczach FLS w najbliższym czasie niestety nie będzie możliwy, a na boisku oraz trybunach mogą znajdować się tylko uczestnicy. Jednocześnie przypominamy o przestrzeganiu obowiązujących zasad sanitarnych - dezynfekcji rąk przy wchodzeniu i opuszczaniu obiektu oraz zakrywaniu nosa i ust do momentu wejścia na boisko i po jego opuszczeniu.

Zima 2020/21 - zapisy

Sezon jesienny trwa, ale też wielkimi zbliża się okres zimowy, w którym także można będzie pokopać w FLSie. Wzorem poprzednich lat, także i nadchodzącej zimy organizować będziemy rozgrywki ligowe – będą one doskonałą okazją na podtrzymanie formy, testowanie nowych zawodników, czy szlifowanie zgrania, które może zaprocentować w kolejnym sezonie na otwartym powietrzu. Dla nowych drużyn będzie to z kolei okazja do sprawdzenia się w rywalizacji na wysokim poziomie, a wszystkie drużyny będą miały szansę wywalczenia „dzikich kart” na wyższy szczebel rozgrywek wiosennych (wejdą one w życie, gdy pojawią w poszczególnych ligach wolne miejsca). Na koniec zmagań ligowych danej klasy rozgrywkowej możliwy jest turniej "Final Four", choć to zależne będzie od przyjętego systemu rozgrywek i liczby drużyn w danej lidze.

Podsumowanie dnia/galeria - 8 października

Czwartek obfitował w niespodziewane rozstrzygnięcia. Największe niespodzianki miały miejsce w Lidze E, gdzie Geodziki oraz Revo Drink Team uległy zdecydowanie niżej notowanym ekipom Gammy oraz AKSu Kabaret. Upragnione przełamanie zanotował w Lidze B Amadeus, który ogrywając Kalinex przerwał serię porażek.

300 mecz Mateusza Ziółko

We wtorkowym spotkaniu z Radką, gracz Bishaki Kurdwanów Mateusz Ziółko jako pierwszy zawodnik w historii rozegrał 300 mecz w FLS.

Subscribe to this RSS feed