Amber

Historia: Zespół stworzony został pod kątem gry w Lidze FLS przed sezonem Wiosna 2013.

Osiągnięcia w FLS: 2. miejsce w Lidze A (Wiosna 2015), Mistrz Ligi B1 (Jesień 2014, Wiosna 2019), Mistrz Ligi B2 (Jesień 2017), 3. miejsce w Lidze B1 (Wiosna 2014), 3. miejsce w Lidze C1 (Wiosna 2013)

Koszulki: Czarne

Najwięksi rywale: TEB Edukacja, Aqua Soil, Rafis

Informacje dodatkowe: Gracze Amber są częstymi bywalcami w kompilacjach najlepszych zagrań tygodnia. Pierwotnie drużyna występowała pod nazwą Amber Gold, następnie Amber Gol, by od sezonu Zima 2016/17 przyjąć nazwę Amber.

Lider zespołu:  Maciej Banaś, Marek Krężel, Michał Ścieszka

Kapitan: Kamil Maciuła

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
10 11 2 8 1 -33 7

Aktualna forma

DomDomDomWyjazdWyjazd
LLLWD

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
08-10-2019 21:30 Asy NHDom
14-10-2019 21:55 GDA InvestmentDom
21-10-2019 21:30 NEMBUDDom
29-10-2019 21:30 TEB Edukacja/GDA InvestmentWyjazd
-3:0
12-11-2019 21:30 Cybermachina G. PubWyjazd

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
19-09-2019 21:30 PiraciDom
Nazwa Rozegrane mecze
2 1 1 0 0 0 0
3 0 0 0 0 0 19
3 1 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
0 1 1 0 0 0 0
7 0 0 0 0 0 58
9 2 1 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0 0
6 1 0 0 1 0 0
2 0 0 0 0 0 0
9 15 4 2 0 0 0
1 0 3 0 0 0 0
7 0 10 0 0 0 0
7 2 1 0 0 0 0
10 13 9 0 3 0 0
1 0 1 0 0 0 0
5 3 1 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
TEB Edukacja/GDA Investment 13 2 0 11 48-96
Rafis 12 2 1 9 34-64
Aqua Soil 9 2 1 6 36-50
Stomatologia Stupka 8 2 1 5 44-61
Cybermachina G. Pub 8 2 1 5 27-41
XXXIV 8 2 1 5 26-44
Żymła Siermięga 8 4 0 4 31-37
GDA Investment 7 0 1 6 26-52
GEO-ZENIT 7 0 1 6 22-51
Oświecenia Team 6 4 0 2 28-20
FC Kalinex 5 4 0 1 28-14
Asy NH 5 0 0 5 19-42
CA Sharks 5 4 0 1 19-13
Home Broker 5 3 0 2 43-22
NEMBUD 4 1 0 3 21-24
Piomet 4 2 1 1 26-23
Czyżyny 4 3 0 1 18-8
Bishaka Kurdwanów 3 2 0 1 18-13
Grupa Partner 3 3 0 0 18-6
AS Maestro 3 1 1 1 15-6
Etanol United 3 3 0 0 17-9
AKS Kabaret 3 3 0 0 26-11
Bruta 3 3 0 0 23-9
ASOCIAR.PL 3 1 0 2 19-20
AZS UEK 3 1 0 2 6-9
Despero 2 0 0 2 4-18
Football Heaven Bar 2 2 0 0 10-4
Korkociagi.com 2 2 0 0 11-4
Omega 2 0 0 2 7-12
Aerodynamika Nocnika 2 0 0 2 3-13
Darmat 2 1 0 1 15-13
Deniko Drink Team 2 1 0 1 12-12
FC po Nalewce 2 2 0 0 12-3
PAMedica 2 1 0 1 9-5
TEB Edukacja/GDA B 2 2 0 0 14-3
BAnerka 2 1 0 1 8-14
Piraci 2 2 0 0 11-8
PHU Olipra 2 0 0 2 7-12
Weldbud 2 1 0 1 12-13
Inter Kraków 2 1 1 0 6-5
ASTOR 2 1 0 1 13-14
NueVos DesperaDos 2 2 0 0 9-4
Pizzeria Football 2 2 0 0 23-3
Delta Dębica 2 1 0 1 23-9
Skawmar-Gr. Partner 2 2 0 0 14-4
Amadeus 2 2 0 0 11-3
Sensusmed Rolmet KW 1 1 0 0 9-1
Zabankuj.pl 1 1 0 0 7-3
Walkover 1 1 0 0 7-3
Bad Boys 1 0 0 1 3-5
CCKS Chłopy 1 1 0 0 7-5
Ekipa Wino 1 1 0 0 5-4
Krupiński Pompy 1 0 0 1 4-11
Sław-Mont 1 0 0 1 3-7
Cemark.pl 1 0 0 1 2-4
Comfort Tours Cracow 1 1 0 0 7-5
Black Hawks 1 1 0 0 4-1
Złote Chłopaki 1 1 0 0 9-5
KPPN 1 1 0 0 8-3
Elita-Bud 1 1 0 0 5-0
DC House Solutions 1 0 0 1 0-5
Radka 1 1 0 0 4-3
Jaglacci Tinderwolves 1 1 0 0 6-3
Wodociągi Miasta Krakowa 1 1 0 0 4-3
RedFox 1 1 0 0 5-2
Pink Bowling 1 0 0 1 1-4
SOLIDEXPERT 1 1 0 0 5-4
Visko Gdów 1 1 0 0 8-5
RKK agropark.com.pl 1 1 0 0 10-2
Al Capone 1 1 0 0 10-3
Niezniszczalni 1 1 0 0 9-2
Galdrew 1 1 0 0 11-3
ROCH 1 1 0 0 12-1
Aptiv 1 1 0 0 10-3
Drewnleś Szóstka V. 1 1 0 0 6-3
ISTV Sport 1 0 0 1 2-3
La Furia Roja 1 0 1 0 2-2
Popily my wczoraj 1 1 0 0 6-1
KSEERO pl Lokomotiv 1 1 0 0 10-3
Płaszów - Serwis Bank 1 1 0 0 8-0
Gladiatorzy 1 0 0 1 1-3
Sępy 2011 Kraków 1 1 0 0 5-2
Cookies Kraków 1 0 1 0 4-4
APLA 1 1 0 0 11-6
Vittoria Kraków 1 1 0 0 11-6
SkillsMed Bezpieczniki 1 1 0 0 10-4
Trzynastka 1 1 0 0 6-4
Polska Myśl Szkolen. 1 1 0 0 8-2
Techglass 1 0 1 0 6-6
Egalite Bujakowianka 1 1 0 0 7-6
Słoneczne GEO 1 1 0 0 8-2
GeoKrak 1 1 0 0 12-1
AP Sportivo 1 1 0 0 4-3
Doitbetter.pl 1 1 0 0 10-2
FC Lasowice 1 0 0 1 5-12
EQT 1 0 0 1 6-8
GDW-LIF 1 1 0 0 5-0
Smakosze Kraków 1 1 0 0 13-3
NZS UEK FC 1 1 0 0 7-4
Bianconeri 1 0 0 1 2-3