Stomatologia Stupka

Nazwa skrócona:
S. Stupka
Skrót:
STO

Historia: Zespół utworzony przed sezonem Jesień 2016 w miejsce VILO F.C. Drużyna założona przez byłego zawodnika Omegi, Łukasz Stupkę.

Osiągnięcia w FLS: Mistrz Ligi A (Wiosna 2019, Zima 2019/20), 2. miejsce w Lidze A (Zima 2018/2019), Mistrz Ligi B1 (Jesień 2017), 2. miejsce w Lidze B2 (Jesień 2016)

Koszulki: Czarne

Najwięksi rywale: TEB Edukacja, Rafis

Informacje dodatkowe: Nazwa drużyny pochodzi od sponsora, prywatnego gabinetu stomatologicznego.

Liderzy zespołu: Damian Buras, Damian Guzik, Jakub Kosek, Łukasz Stupka

Kapitan: Łukasz Stupka

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
5 11 5 6 0 -7 15

Aktualna forma

WyjazdDomWyjazdDomWyjazd
LWLLW

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
15-10-2019 21:30 Bad BoysWyjazd
21-10-2019 21:30 TEB Edukacja/GDA InvestmentDom
04-11-2019 21:30 Żymła SiermięgaWyjazd
12-11-2019 20:35 Pink BowlingDom
20-11-2019 21:55 Aqua SoilWyjazd

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
24-09-2019 21:30 PiraciDom
Nazwa Rozegrane mecze
10 11 28 1 0 0 0
8 12 8 1 0 0 0
2 2 0 0 1 0 0
8 13 9 1 0 1 0
1 2 0 0 0 0 0
1 1 0 0 0 0 0
4 4 3 0 0 0 0
4 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
4 2 4 0 0 0 0
3 3 3 0 1 0 0
6 16 4 1 1 0 0
7 0 2 0 0 0 47
0 0 0 0 0 0 0
3 2 2 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
5 0 3 0 0 0 34
9 13 5 1 0 0 0
1 0 1 0 0 0 0
3 4 3 0 0 0 0
8 1 1 0 0 1 12
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Rafis 9 5 1 3 40-38
TEB Edukacja/GDA Investment 9 2 2 5 33-46
GDA Investment 9 4 0 5 48-47
Amber 6 4 0 2 43-35
Aqua Soil 6 3 1 2 36-37
Pink Bowling 6 5 0 1 52-31
Asy NH 6 2 1 3 36-40
Cybermachina G. Pub 6 3 1 2 35-24
Czyżyny 5 5 0 0 36-14
NEMBUD 5 5 0 0 54-29
Bishaka Kurdwanów 5 4 0 1 30-24
GEO-ZENIT 5 1 0 4 14-33
Pizzeria Football 3 2 1 0 21-13
Żymła Siermięga 3 0 1 2 18-22
XXXIV 3 0 0 3 14-24
DK Logistics 2 1 0 1 11-8
Oświecenia Team 2 1 0 1 18-18
Weldbud 2 2 0 0 23-13
Comfort Tours Cracow 2 2 0 0 15-13
Cemark.pl 2 2 0 0 16-8
Bad Boys 2 1 0 1 26-18
Football Heaven Bar 2 2 0 0 12-8
Piomet AMR Campania 2 2 0 0 15-8
Piraci 2 2 0 0 16-7
Aptiv 2 2 0 0 9-2
Krupiński Pompy 2 1 0 1 19-16
Elita-Bud 2 0 0 2 7-20
ASTOR 2 2 0 0 19-15
FC Po 40-tce 2 2 0 0 8-3
Radka 1 1 0 0 10-0
C.F. VilaNova 1 1 0 0 6-4
KOBY 1 1 0 0 7-4
Mazi Team 1 1 0 0 8-2
Apteka Słoneczna 1 1 0 0 5-0
Wodociągi Miasta Krakowa 1 1 0 0 5-3
Wybrzeże Klatki Schodowej 1 1 0 0 22-9
Visko Gdów 1 1 0 0 8-3
CA Sharks 1 1 0 0 14-6
Prawdziki 1 1 0 0 10-5
Comarch 1 1 0 0 12-5
Vicenti 1 1 0 0 12-2
Maximus Kraków 1 1 0 0 6-5
GS Aleco 1 1 0 0 18-2
FC Kalinex 1 1 0 0 7-4
Zabankuj.pl 1 1 0 0 6-4
Płaszów - Serwis Bank 1 1 0 0 10-3
EmiTel 1 1 0 0 7-2
Victoria 1 1 0 0 8-2
Grupa Partner 1 1 0 0 5-2
Home Broker 1 1 0 0 8-5
Pustynne Lisy 1 1 0 0 11-4
AS Maestro 1 1 0 0 6-2
Max Apartments 1 0 0 1 2-6
ZSK '97 1 1 0 0 12-1
Armagedon - Jotel Bau 1 1 0 0 9-4
Amplus 1 1 0 0 5-0
Amadeus 1 1 0 0 10-6
Sław-Mont 1 1 0 0 13-8
Sensusmed Rolmet KW 1 1 0 0 11-3
AZS UEK 1 0 0 1 3-6