Bad Boys

Nazwa skrócona:
Bad Boys
Skrót:
BAD

Historia: Zespół, którego kapitanem jest Dawid Rupa został powołany do rozgrywek FLS przed sezonem Jesień 2017. Bad Boys powstali na bazie kilku znajomych, którzy grę w Futbolowej Lidze Szóstek potraktować mają jako sprawdzian, a ich celem jest jak najszybsze dotarcie do Ligi A.

Osiągnięcia w FLS: Mistrz Ligi C2 (Wiosna 2018), Mistrz Ligi D2 (Jesień 2017), 3. miejsce w Lidze B2 (Jesień 2018)

Koszulki: Szare

Najwięksi rywale: Asy NH

Informacje dodatkowe: Nazwa drużyny jest odzwierciedleniem charakterów poszczególnych graczy. Styl gry Bad Boys oparty jest na wymianie dużej ilości podań i grze na jeden kontakt. Zespół ten jest niezwykle bramkostrzelny i praktycznie nie ma takiej straty, której w trakcie spotkania nie byłby w stanie odrobić.

Liderzy zespołu: Konrad Kawaler, Dawid Rupa, Łukasz Rupa, Jakub Smagło

Kapitan: Dawid Rupa

 

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
11 11 3 8 0 -64 3

Aktualna forma

WyjazdWyjazdDomDomWyjazd
LLWWL

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
03-10-2019 21:30 TEB Edukacja/GDA InvestmentWyjazd
0:-3
07-10-2019 21:55 NEMBUDWyjazd
15-10-2019 21:30 Stomatologia StupkaDom
23-10-2019 21:00 Cybermachina G. PubDom
30-10-2019 21:00 RafisWyjazd
Nazwa Rozegrane mecze
1 1 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
4 11 4 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
7 11 10 2 1 0 22
1 0 1 0 0 0 0
3 4 2 1 0 0 0
5 6 6 0 0 0 0
3 0 0 0 0 0 0
3 2 0 0 0 0 23
0 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 8
1 0 0 0 1 0 11
3 0 1 0 0 0 20
1 0 0 0 0 0 0
2 1 1 0 0 0 0
6 4 2 0 0 0 0
2 1 2 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
4 1 1 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
3 0 1 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
8 11 10 0 0 0 23
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Asy NH 4 0 1 3 16-24
Żymła Siermięga 2 1 0 1 8-26
Shamrock 2 2 0 0 20-5
Mazi Team 2 2 0 0 11-6
Black Hawks 2 2 0 0 14-6
GDA Investment 2 1 0 1 6-14
Rafis 2 0 0 2 4-14
FC Po Staremu 2 2 0 0 32-6
TEB Edukacja/GDA Investment 2 1 0 1 7-9
Stomatologia Stupka 2 1 0 1 18-26
Pink Bowling 2 1 0 1 8-12
Cybermachina G. Pub 2 1 0 1 11-13
Aqua Soil 2 0 0 2 10-27
NEMBUD 1 0 0 1 7-16
Royal Ride FC 1 0 0 1 8-11
Al Capone 1 1 0 0 12-1
Walkover 1 1 0 0 8-0
Amadeus 1 0 1 0 1-1
Piraci 1 0 0 1 4-8
Czyżyny 1 0 1 0 6-6
Omega 1 0 0 1 5-8
Bishaka Kurdwanów 1 1 0 0 8-3
Wybrzeże Klatki Schodowej 1 0 0 1 0-5
Cemark.pl 1 1 0 0 3-2
CA Sharks 1 1 0 0 6-4
Grande Bande 1 1 0 0 11-5
SOLIDEXPERT 1 1 0 0 8-4
Weldbud 1 1 0 0 16-5
FC Agudas de los Toros 1 1 0 0 11-3
Black Team 1 1 0 0 8-5
Hitachi ABB 1 1 0 0 14-4
Pakerbox.pl 1 1 0 0 8-2
ISTV Sport 1 1 0 0 20-4
Szósty Zmysł 1 1 0 0 10-1
Nosacze 1 1 0 0 7-4
Heineken HGSS 1 1 0 0 15-5
CBB 1 1 0 0 5-0
Armagedon - Jotel Bau 1 1 0 0 14-1
Guerreros Licores 1 1 0 0 23-5
Żubry 1 1 0 0 14-2
BiegunSport 1 1 0 0 14-1
Ławka Rezerwowych 1 1 0 0 15-1
eLCe 1 1 0 0 8-3
CCKS Chłopy 1 1 0 0 15-1
Jala Dreips 1 1 0 0 21-2
KS Augustyn 1 1 0 0 15-7
Olsza Team 1 1 0 0 21-7
Amber 1 1 0 0 5-3