Prawdziki

Nazwa skrócona:
Prawdziki
Skrót:
PRD

Historia: Zespół pod obecną nazwą powołany do istnienia przed sezonem Jesień 2018.

Osiągnięcia w FLS: 2. miejsce w Lidze C2 (Wiosna 2019)

Koszulki: Bordowe

Informacje dodatkowe: Zespół powstał na bazie dawnego Browanje!. Prawdziki słyną z doskonałej organizacji gry w obronie. Świadczy o tym chociażby aż pięć zachowanych czystych kont w sezonie Wiosna 2019, co było najlepszym wynikiem spośród wszystkich drużyn w FLS!

Liderzy zespołu: Wojciech Niemiec, Michał Gruszczyński, Sylwester Krawczyk

Kapitan: Bartłomiej Frączek

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
7 12 5 6 1 -10 16

Aktualna forma

DomWyjazdDomWyjazdWyjazd
LWWLL

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
10-07-2020 19:55 Visko GdówDom
13-07-2020 20:35 TEB Edukacja/GDA BWyjazd
-3:0
27-07-2020 19:00 Cemark.plDom
30-07-2020 21:25 Home BrokerWyjazd
04-08-2020 19:35 OmegaWyjazd
Nazwa Rozegrane mecze
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
8 4 3 0 0 0
11 0 1 0 1 63
1 2 0 0 0 0
2 0 1 0 0 0
7 3 1 0 0 0
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
11 5 6 0 0 0
0 0 0 0 0 0
1 1 0 0 0 0
10 10 8 4 0 0
0 0 0 0 0 0
6 5 2 0 0 0
1 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
7 4 2 0 0 0
9 4 2 0 0 0
11 7 7 1 0 0
10 3 5 0 0 0
1 0 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Krupiński Pompy 4 2 0 2 17-15
Browary Hills 32040 4 3 0 1 18-15
Cemark.pl 3 2 0 1 12-13
Jaglacci Tinderwolves 3 2 0 1 17-17
FC Kalinex 3 0 0 3 4-11
Tubylcy 3 2 1 0 11-8
Porta Kraków 3 1 0 2 10-14
Big Time Kraków 3 2 0 1 14-8
Nosacze 3 2 0 1 13-12
ZP Tartak 3 1 1 1 13-11
Omega 2 0 0 2 9-11
BiegunSport 2 1 0 1 9-6
Zakręcony Rogal 2 1 0 1 14-12
Pink Bowling 2 0 0 2 11-19
C.F. VilaNova 2 1 1 0 2-0
Comarch 2 2 0 0 21-10
Rekonwalescenci Skawina 2 0 0 2 3-7
Błękitna Wataha 2 1 0 1 18-9
NEMBUD 2 1 0 1 10-16
Holba 2 1 0 1 8-2
Aptiv 2 1 0 1 12-3
Hutniczek 2 1 0 1 13-9
Jager-Masters 2 2 0 0 20-1
Asy NH 2 0 0 2 9-20
NZS UEK FC 2 1 0 1 8-7
Albatros 2 0 0 2 7-15
KS Klub Sportowy 2 1 0 1 13-10
Czyżyny 2 1 0 1 4-6
Rafis 2 1 0 1 9-8
Home Broker 2 0 0 2 3-14
Cyber 1 0 0 1 1-11
Despero 1 0 0 1 2-3
Visko Gdów 1 0 0 1 6-11
AZS UEK 1 0 0 1 2-16
Inter Kraków 1 1 0 0 4-1
TEB Edukacja/GDA B 1 1 0 0 5-0
Się Wymyśli Potem 1 1 0 0 3-1
CCKS Chłopy 1 1 0 0 8-0
Stomatologia Stupka 1 0 0 1 5-10
Elita-Bud 1 0 0 1 2-11
Korkociagi.com 1 1 0 0 7-5
Jala Dreips 1 1 0 0 6-1
ASTOR 1 0 0 1 5-9
CA Sharks 1 0 0 1 4-8
Geodziki 1 1 0 0 1-0
Piomet AMR Campania 1 0 0 1 5-6
Bianconeri 1 0 0 1 5-6
Wybrzeże Klatki Schodowej 1 1 0 0 9-1
Victoria 1 1 0 0 7-1
AS Maestro 1 0 0 1 1-5
SOLIDEXPERT 1 1 0 0 6-1
Radka 1 1 0 0 9-1
Carpe Diem Sport 1 1 0 0 7-5
Płaszów - Serwis Bank 1 0 0 1 2-3
Hitachi ABB 1 1 0 0 4-1
All In 1 1 0 0 8-2
Zielone Muchomory 1 1 0 0 7-1
Drużyna A 1 1 0 0 8-5
Mazi Team 1 0 0 1 2-11
UBS Kraków 1 1 0 0 5-3
Sensible Soccer 1 1 0 0 6-1
Black Team 1 1 0 0 5-1
Technikum TEB Edukacja 1 1 0 0 16-3
Sensusmed Rolmet KW 1 1 0 0 2-1
Sport Consulting Group 1 0 0 1 1-8
ISTV Sport 1 1 0 0 5-0
AKS Kabaret 1 1 0 0 2-0
Frytki Belgijskie w Krk. 1 1 0 0 4-1
Rocket Fuel 1 0 0 1 2-9
Janusze Futbolu 1 1 0 0 7-2
Błękitna Siermięga 1 0 1 0 7-7
7 Up 1 0 1 0 5-5
Nie ma Lipy 1 0 0 1 4-5
Armagedon - Jotel Bau 1 0 0 1 4-6
Pakerbox.pl 1 1 0 0 5-2
FC Revolution 1 1 0 0 10-4
Curva da Morte FC 1 1 0 0 2-1
Żymła Siermięga 1 0 0 1 4-5
Olsza Team 1 0 0 1 6-10
JMG Futbol Team 1 0 0 1 2-15
TS Logitech 1 1 0 0 6-2
KS Augustyn 1 1 0 0 8-6
JogaBonito 1 0 0 1 4-7
Kraków Knights 1 1 0 0 6-1
Tygrysy Bronxu 1 1 0 0 6-4
Home Broker B 1 0 0 1 3-7
Rafis B 1 0 0 1 4-7
Złote Chłopaki 1 0 1 0 5-5