AZS UEK

Historia: Zespół zgłoszony do rozgrywek FLS przed sezonem Wiosna 2018 jako Kadra GAP AZS UEK

Osiągnięcia w FLS: Mistrz Ligi B1 (Wiosna 2020), Mistrz Ligi D3 (Wiosna 2018)

Koszulki: niebieskie

Informacje dodatkowe: Zespół prezentuje ofensywny i przyjemny dla oka styl gry. Od sezonu Wiosna 2020 nastąpiła zmiana nazwy na AZS UEK

Liderzy zespołu: Bartosz Gubała, Kamil Niebudek, Rafał Witaszyk

Kapitan: Daniel Bukalski

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
1 12 11 1 0 58 33

Aktualna forma

WyjazdWyjazdWyjazdDomWyjazd
WWLWW

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
06-07-2020 19:40 KS Klub SportowyWyjazd
16-07-2020 21:25 Home BrokerWyjazd
21-07-2020 20:30 Visko GdówWyjazd
28-07-2020 20:30 Inter KrakówDom
04-08-2020 21:25 TEB Edukacja/GDA BWyjazd
-1:0
Nazwa Rozegrane mecze
12 7 4 1 0 0
1 0 1 0 0 0
8 8 6 0 0 0
2 2 0 0 0 0
10 22 7 7 0 0
9 8 5 0 0 0
0 0 0 0 0 0
1 1 1 0 0 0
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
4 0 2 0 0 0
12 0 1 0 0 29
0 0 0 0 0 0
12 19 9 2 0 0
0 0 0 0 0 0
4 0 4 0 0 0
1 0 0 0 0 3
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
5 7 1 1 0 0
11 5 1 0 1 0
12 8 20 0 1 0
7 3 5 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Lepianka Troglodyty 2 1 1 0 17-7
GSBK 2 2 0 0 17-4
Visko Gdów 2 0 0 2 3-9
Tubylcy 2 2 0 0 12-3
Czyżyny 2 1 0 1 6-9
SkillsMed 2 2 0 0 15-6
Kameb 2 1 0 1 4-6
Żubry 2 2 0 0 8-2
Aptiv 2 0 0 2 9-16
Victoria 2 2 0 0 14-5
NEMBUD 2 1 0 1 9-8
Ławka Rezerwowych 1 1 0 0 5-2
Sensible Soccer 1 1 0 0 9-1
BAnerka 1 1 0 0 5-0
Bishaka Kurdwanów 1 0 0 1 3-4
Notoryczni Debiutanci 1 1 0 0 6-2
Amadeus 1 1 0 0 5-2
Weldbud 1 0 0 1 6-7
BTCH 1 1 0 0 12-1
KS Klub Sportowy 1 1 0 0 6-3
TEB Edukacja/GDA B 1 1 0 0 8-3
Inter Kraków 1 1 0 0 5-3
PAMedica 1 1 0 0 7-1
BiegunSport 1 1 0 0 12-2
Browary Hills 32040 1 1 0 0 6-2
Omega 1 1 0 0 10-2
Home Broker 1 1 0 0 5-2
Cemark.pl 1 1 0 0 7-3
Prawdziki 1 1 0 0 16-2
TEB Edukacja/GDA Investment 1 0 0 1 1-6
Amber 1 0 0 1 1-2
Cybermachina G. Pub 1 0 0 1 3-4
Krupiński Pompy 1 0 0 1 3-7
Grupa Partner 1 1 0 0 7-3
Istanbul United 1 1 0 0 11-5
Jala Dreips 1 1 0 0 5-2
Radka 1 0 0 1 2-7
Zabankuj.pl 1 1 0 0 17-4
Soley 1 1 0 0 4-2
Shamrock 1 1 0 0 12-6
KPPN 1 0 1 0 4-4
KS Augustyn 1 1 0 0 12-2
Calcio & Birra Kraków 1 1 0 0 7-2
eLCe 1 0 0 1 2-4
CCKS Chłopy 1 1 0 0 10-3
Hitachi ABB 1 1 0 0 7-1
Wodociągi Miasta Krakowa 1 0 0 1 3-9
Banda Pycholi 1 1 0 0 4-3
Virtus Logistics 1 1 0 0 6-2
Piłkarski Klub Rzeźników 1 1 0 0 11-4
Wakanda FC 1 1 0 0 4-3
Błękitna Wataha 1 1 0 0 14-3
FC Po 40-tce 1 0 1 0 4-4
ASTOR 1 0 0 1 4-6
Grande Bande 1 1 0 0 7-3
Błękitna Siermięga 1 1 0 0 10-4
Rafis 1 0 0 1 1-3