Browary Hills 32040

Nazwa skrócona:
Browary H.
Skrót:
BRH

Historia: Zespół powstał przed sezonem Wiosna 2018 w oparciu o zawodników występujących wcześniej w ekipie Adgosklep.pl

Osiągnięcia w FLS: 3 miejsce w Lidze B1 (Wiosna 2020), Mistrz Ligi C2 (Wiosna 2019), Mistrz Ligi D2 (Wiosna 2018)

Koszulki: Pomarańczowe

Informacje dodatkowe: Ekipa przyjaciół widywana równie często na orlikach, co w lokalnych piwiarniach.

Liderzy zespołu: Adam Gawlik, Jakub Grudzień, Jonatan Niepogoda

Kapitan: Piotr Lach

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
3 12 6 4 2 8 20

Aktualna forma

DomWyjazdWyjazdWyjazdDom
WLWWL

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
15-07-2020 21:30 BiegunSportDom
22-07-2020 21:30 Inter KrakówWyjazd
28-07-2020 21:05 TEB Edukacja/GDA BWyjazd
29-07-2020 20:35 TubylcyWyjazd
04-08-2020 21:25 Visko GdówDom
Nazwa Rozegrane mecze
0 0 0 0 0 0
6 4 1 0 0 0
3 9 1 1 0 0
0 0 0 0 0 0
6 3 4 0 0 0
11 6 1 1 0 0
11 7 10 1 0 0
10 3 7 0 0 0
4 0 1 0 0 16
0 0 0 0 0 0
5 0 1 0 0 0
0 0 0 0 0 0
2 1 0 0 0 0
2 0 0 0 0 12
11 14 6 3 0 0
3 5 3 1 0 0
6 0 2 0 0 19
3 0 0 0 0 0
2 1 0 0 0 0
2 1 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
4 1 3 0 0 0
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Prawdziki 4 1 0 3 15-18
Nosacze 2 2 0 0 27-5
Porta Kraków 2 1 0 1 9-6
C.F. VilaNova 2 1 0 1 3-5
Tubylcy 2 1 0 1 5-6
Radka 2 1 1 0 5-0
Holba 2 2 0 0 7-3
FC Kalinex 2 1 0 1 8-7
Home Broker 2 0 2 0 6-6
Cemark.pl 2 1 1 0 11-8
BiegunSport 2 2 0 0 17-4
Geodziki 2 1 0 1 6-10
7 Up 2 2 0 0 13-2
ASTOR 2 1 0 1 10-13
Korkociagi.com 1 0 0 1 1-7
Omega 1 1 0 0 7-3
Jaglacci Tinderwolves 1 1 0 0 8-5
Czyżyny 1 1 0 0 7-4
AZS UEK 1 0 0 1 2-6
SOLIDEXPERT 1 1 0 0 9-6
CA Sharks 1 0 0 1 3-5
Wybrzeże Klatki Schodowej 1 0 0 1 3-4
KS Klub Sportowy 1 1 0 0 3-2
Inter Kraków 1 0 0 1 1-4
TEB Edukacja/GDA B 1 1 0 0 3-1
CCKS Chłopy 1 1 0 0 3-1
Piomet AMR Campania 1 1 0 0 4-2
AS Maestro 1 1 0 0 4-1
Fuste Kraków 1 1 0 0 14-3
Bianconeri 1 1 0 0 7-0
Piłkarski Klub Rzeźników 1 1 0 0 4-3
Kraków Knights 1 1 0 0 9-3
Virtus Logistics 1 1 0 0 5-4
CBB 1 1 0 0 20-1
FC Agudas de los Toros 1 1 0 0 7-4
Szopeni Futbolu 1 1 0 0 9-2
TS Logitech 1 1 0 0 15-0
Comarch 1 1 0 0 8-1
Victoria 1 1 0 0 7-1
Big Time Kraków 1 1 0 0 12-3
Zakręcony Rogal 1 1 0 0 13-3
Aptiv 1 1 0 0 3-1
ZP Tartak 1 1 0 0 7-4
NEMBUD 1 1 0 0 6-3
Krupiński Pompy 1 0 0 1 4-8
Jala Dreips 1 1 0 0 4-0
Visko Gdów 1 0 0 1 6-9