Inter Kraków

Historia: Zespół powołany do istnienia na potrzeby Ligi FLS przed Pucharem Ligi Zima 2012.

Osiągnięcia w FLS: 2. miejsce w Lidze C1 (Jesień 2018), 2. miejsce w Lidze C3 (Jesień 2013), 3. miejsce w Lidze C3 (Wiosna 2013), 3. miejsce w Lidze D3 (Wiosna 2017)

Koszulki: Niebieskie z białymi elementami.

Najwięksi rywale: Zespół Interu Kraków w ciągu wielu sezonów spędzonych w FLS wyrobił sobie markę bardzo solidnego ligowca. Najmocniejszą stroną tej drużyny jest dobra organizacja gry w defensywie i mała liczba traconych bramek.

Informacje dodatkowe:

Lider zespołu: Maciej Gągol, Stanisław Abratański, Oskar Jarosz

Kapitan: Dariusz Sokołowski

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
2 2 2 0 0 3 6

Aktualna forma

DomDom
WW???

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
21-04-2021 19:35 Rafis BDom
26-04-2021 19:00 Cairo-HondaDom

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
07-05-2021 20:00 4senalWyjazd
12-05-2021 20:30 Szopeni FutboluDom
14-05-2021 19:00 Stare WilkiDom
Bishaka RetroWyjazd
Notoryczni DebiutanciDom
Nazwa Rozegrane mecze
1 1 0 0 0 0 0
1 1 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
2 3 1 2 0 0 0
1 1 0 0 0 0 0
2 1 1 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
2 0 1 0 0 0 0
2 0 2 0 0 0 0
2 1 0 0 0 0 0
2 0 1 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0 5
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
ADGO 4 1 1 2 12-19
FC Po 40-tce 4 2 1 1 19-11
Zakręcony Rogal 4 4 0 0 22-8
M&M 4 2 0 2 21-16
PAMedica 4 2 0 2 11-11
BAnerka 4 1 0 3 8-17
Notoryczni Debiutanci 4 1 1 2 7-13
GEO-ZENIT 3 1 0 2 9-27
Haftkomp 3 1 1 1 6-5
Rzezimieszki i Łobuzy 3 1 1 1 16-19
Bruta 3 0 1 2 8-16
NueVos DesperaDos 3 0 0 3 4-17
Bianconeri 3 2 1 0 13-6
Grande Bande 3 1 0 2 11-12
Sensusmed Rolmet KW 3 1 0 2 7-16
EmiTel 3 2 0 1 13-11
SeeKrakow 3 2 0 1 17-12
Leanpassion 3 2 0 1 10-8
Katedra CMUJ 2 0 0 2 1-16
Omega 2 2 0 0 8-5
Husaria Kraków 2 1 0 1 10-11
Kaprin Kraków 2 2 0 0 13-5
Czyżyny 2 1 0 1 4-9
Home Broker 2 0 2 0 8-8
Victoria 2 2 0 0 11-5
Porta Kraków 2 1 1 0 9-8
FC Po Staremu 2 1 0 1 14-8
Delta Squad 2 1 1 0 6-3
OREO 2 0 0 2 5-10
UBS Kraków 2 0 0 2 6-9
SOLIDEXPERT 2 1 0 1 4-10
Pizzeria Football 2 0 1 1 5-8
S4Eliminators 2 2 0 0 12-7
TEB Edukacja/GDA B 2 0 0 2 3-15
Rafis B 2 2 0 0 9-4
FC Butchers 2 2 0 0 13-6
Jolly Roger 2 1 0 1 8-6
Albatros 2 0 1 1 5-6
b3k 2 1 1 0 4-1
Bażanty 2 2 0 0 8-4
Spartan 2 2 0 0 8-5
Piłkarski Klub Rzeźników 2 2 0 0 20-7
Na Zero z Przodu 2 2 0 0 8-1
Płaszów - Serwis Bank 2 1 0 1 6-6
Calcio & Birra Kraków 2 1 1 0 8-5
XXXIV 2 0 0 2 3-22
Vittoria Kraków 2 1 0 1 6-7
Deep Blue 1 1 0 0 4-3
Chłopcy do Bicia 1 0 0 1 3-6
Amadeus 1 0 0 1 4-10
Krupiński Pompy 1 1 0 0 3-2
NEMBUD 1 0 0 1 1-9
Walkover 1 0 0 1 5-7
Żymła Siermięga 1 0 0 1 1-12
Grupa Partner 1 0 0 1 4-5
Heineken HGSS 1 1 0 0 6-0
Ostatni Bastion 1 1 0 0 3-2
Oświecenia Team 1 1 0 0 8-6
ASTOR 1 1 0 0 6-3
GeoKrak 1 0 0 1 1-2
Weldbud 1 0 0 1 4-6
Prawdziki 1 0 0 1 1-4
FC Meczdej 1 0 0 1 5-10
Rodzina Królewska 1 0 1 0 3-3
Coca Juniors 1 1 0 0 4-2
C-Bulls 1 0 0 1 1-5
Nowa Elektro Squad 1 1 0 0 6-2
Electricom Engieering Flamingo FT 1 0 0 1 1-3
Pelicans F.C. 1 0 0 1 2-3
Jala Dreips 1 0 0 1 3-5
Zmarnowane Talenty 1 1 0 0 3-2
FC Dłubnia 1 0 1 0 3-3
BTCH 1 0 0 1 3-5
BiegunSport 1 0 0 1 1-2
Browary Hills 32040 1 1 0 0 4-1
Alliance 1 0 0 1 3-5
AZS UEK 1 0 0 1 3-5
Tubylcy 1 0 0 1 1-6
KS Klub Sportowy 1 0 1 0 3-3
Cemark.pl 1 0 0 1 1-7
Visko Gdów 1 0 0 1 2-13
Hitachi ABB 1 1 0 0 8-6
Elita-Bud 1 0 0 1 5-10
Krakoska Piłka 1 1 0 0 8-3
Virtus Logistics 1 1 0 0 3-1
Apollo 30 1 1 0 0 9-1
Wakanda FC 1 0 0 1 5-6
Shamrock 1 1 0 0 4-0
Banda Pycholi 1 0 0 1 1-7
Nie ma Lipy 1 0 0 1 1-5
Cisco 1 0 0 1 2-3
Galeco Team 1 0 0 1 1-6
Skawmar-Gr. Partner 1 0 0 1 3-5
Los Pivones C.F. 1 0 0 1 2-4
La Furia Roja 1 1 0 0 2-1
FC po Nalewce 1 0 0 1 3-4
Szkolni Nawijacze 1 1 0 0 5-0
Rocket Fuel 1 0 1 0 1-1
Drink Team B 1 0 0 1 2-4
Zabankuj.pl 1 1 0 0 4-3
Aqua Soil 1 1 0 0 4-3
ASOCIAR.PL 1 0 0 1 1-5
FC Kalinex 1 0 0 1 3-9
Amber 1 0 0 1 1-2
Ekipa Wino 1 0 1 0 3-3
Delta Dębica 1 0 1 0 3-3
Darmat 1 0 0 1 1-14
Deniko Drink Team 1 0 0 1 5-15
Szesnastka 1 0 0 1 1-9
Klepa Team 1 0 0 1 2-12
Fronton 1 0 0 1 4-5
Vertical Studio 1 0 0 1 2-5
MassATTACK 1 1 0 0 5-3
Egalite Bujakowianka 1 0 0 1 4-6
Cookies Kraków 1 0 0 1 1-4
Bishaka Kurdwanów 1 0 0 1 1-11
RKS C.H.U.W.D.U. 1 0 0 1 2-6
Black Hawks 1 0 0 1 3-7
Zielone Muchomory 1 1 0 0 17-0
Wybrzeże Klatki Schodowej 1 0 0 1 2-4
Błękitna Siermięga 1 0 0 1 0-7
Pink Bowling 1 1 0 0 6-4
Ecolab 1 1 0 0 9-3
Diamond 1 1 0 0 7-4
Aqua Fighters 1 1 0 0 4-3
GSBK 1 1 0 0 2-1
Osiedle Fi 1 1 0 0 10-0
Drużyna A 1 0 0 1 1-3
Awesome Team 1 0 0 1 2-5
Gracie o Gacie 1 1 0 0 6-2
Amber Gol B 1 0 0 1 4-7
Red Devils 1 0 0 1 2-6
Olsza Team 1 0 0 1 2-3
AGMA 1 0 0 1 4-6
TeamTechnik 1 1 0 0 8-1
Contel Team 1 0 0 1 2-3
Spoko Team 1 0 0 1 5-6
Bambaryły 1 1 0 0 5-2
AdeBajory 1 1 0 0 2-0
Hotel Margerita 1 0 0 1 1-6
Schibsted Tech Polska 1 1 0 0 4-1
Mek-trans 1 0 0 1 4-5
Cairo-Honda 1 1 0 0 4-3