SOLIDEXPERT

Nazwa skrócona:
SOLIDEXPERT
Skrót:
SE

Historia: Drużyna powstała przed sezonem Jesień 2013, wcześniej zawodnicy Valposiano nie uczestniczyli w tym składzie w podobnych rozgrywkach. Przed sezonem Jesień 2019 doszło do fuzji z ekipą Żubrów, a przed jesienią 2020, zespół zmienił nazwę na SOLIDEXPERT, pochodzącą od sponsora drużyny.

Osiągnięcia w FLS: Mistrz Ligi C1 (Jesień 2015), 3. miejsce w Lidze w B2 (Wiosna 2017), 2. miejsce w Lidze C5 (Jesień 2013)

Koszulki: Zielone

Najwięksi rywale: CA Sharks, Walkover, Weldbud, Radka

Informacje dodatkowe:Drużyna Solidexpert to dwie, kiedyś przeciwne drużyny, które często rywalizowały ze sobą w sparingach przygotowująych do startu w FLS. Dzięki wspolnej grze powstały przyjaźnie i nowa drużyna.

Liderzy zespołu: Marcin Magiera, Mirosław Wnęk, Wojciech Kowalczyk, Damian Lewczyk

Kapitan: Marcin Magiera

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
8 12 4 7 1 -21 13

Aktualna forma

DomWyjazdDomWyjazdDom
LLLWL

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
10-07-2020 19:55 Rafis BDom
14-07-2020 20:30 Krakoska PiłkaWyjazd
17-07-2020 21:50 WonderkidsDom
20-07-2020 19:00 CCKS ChłopyWyjazd
28-07-2020 20:30 Jaglacci TinderwolvesDom
Nazwa Rozegrane mecze
0 0 0 0 0 0 0
12 0 0 0 1 0 68
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 1 0 0
1 0 2 0 0 0 0
4 1 1 0 0 0 0
6 7 5 0 0 0 0
10 3 1 0 0 0 0
12 11 6 1 0 0 0
3 1 2 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0 0
10 6 6 0 0 0 0
8 12 5 2 0 0 0
3 1 3 0 0 0 0
5 0 1 1 1 0 0
10 2 2 0 2 0 0
9 2 3 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
CA Sharks 7 3 0 4 21-28
Korkociagi.com 4 1 2 1 14-12
Omega 4 2 0 2 23-21
Weldbud 4 1 1 2 19-25
Walkover 4 2 1 1 22-19
FC Kalinex 4 1 0 3 9-26
AS Maestro 4 1 1 2 11-23
XXXIV 3 0 0 3 4-22
Sław-Mont 3 1 1 1 15-16
Piomet AMR Campania 3 1 0 2 13-12
Aptiv 3 1 0 2 8-12
Vittoria Kraków 3 1 0 2 9-12
Al Capone 3 3 0 0 20-8
PAMedica 3 1 1 1 7-7
Black Hawks 3 2 0 1 13-7
Rzezimieszki i Łobuzy 3 2 0 1 18-20
KPPN 3 1 0 2 7-12
Hotel Margerita 3 2 1 0 17-7
Czyżyny 2 1 0 1 7-11
ISTV Sport 2 2 0 0 10-4
Grupa Partner 2 1 0 1 4-6
Gdów United 2 1 0 1 13-10
La Furia Roja 2 1 0 1 7-7
Notoryczni Debiutanci 2 1 0 1 4-7
Victoria 2 1 0 1 6-8
CCKS Chłopy 2 1 0 1 5-11
Jaglacci Tinderwolves 2 0 0 2 5-10
Mazi Team 2 0 0 2 7-18
Wonderkids 2 1 0 1 10-11
Rafis B 2 0 0 2 6-11
4senal 2 2 0 0 8-5
Home Broker 2 1 0 1 8-7
Radka 2 0 0 2 1-9
Mek-trans 2 1 0 1 8-7
Royal Ride FC 2 0 0 2 8-12
Football Heaven Bar 2 1 0 1 5-10
Koledzy z Roboty 2 2 0 0 17-7
M&M 2 2 0 0 13-5
Jolly Roger 2 2 0 0 14-1
FC Butchers 2 1 1 0 9-6
Oświecenia Team 2 0 0 2 4-23
Fronton 2 2 0 0 12-4
Inter Kraków 2 1 0 1 10-4
Żymła Siermięga 2 0 0 2 6-9
Salva 2 1 0 1 6-7
Husaria Kraków 2 1 0 1 8-4
Brotha Collective 2 1 0 1 7-6
AP Sportivo 2 0 0 2 6-9
Porta Kraków 2 1 1 0 9-2
Ekipa Wino 2 1 0 1 10-6
Korupcja 2 1 1 0 12-7
FC Po Staremu 2 2 0 0 14-5
Płaszów - Serwis Bank 2 0 0 2 5-12
VILO F.C. 2 2 0 0 13-7
NueVos DesperaDos 2 2 0 0 9-2
PGD Grupa 2 2 0 0 9-2
ASTOR 1 0 0 1 3-21
Anonymous 1 0 0 1 7-11
Amadeus 1 1 0 0 11-3
Amber 1 0 0 1 4-5
Spartan 1 0 0 1 2-4
TEB Edukacja/GDA B 1 0 0 1 2-7
Wodociągi Miasta Krakowa 1 0 0 1 2-5
Polska Myśl Szkolen. 1 1 0 0 6-5
Prawdziki 1 0 0 1 1-6
Krakoska Piłka 1 0 0 1 8-10
Browary Hills 32040 1 0 0 1 6-9
Wybrzeże Klatki Schodowej 1 0 0 1 1-5
C.F. VilaNova 1 0 0 1 5-9
Złote Chłopaki 1 0 0 1 0-8
Big Time Kraków 1 0 1 0 3-3
Hitachi ABB 1 1 0 0 8-2
Despero 1 0 0 1 2-7
Kraków Airport 1 0 0 1 6-12
Cemark.pl 1 0 0 1 3-7
Comfort Tours Cracow 1 0 0 1 3-8
Asy NH 1 0 0 1 3-8
Słoneczne GEO 1 0 0 1 1-7
Amber Gol B 1 1 0 0 5-4
Pizzeria Football 1 0 0 1 2-8
Schibsted Tech Polska 1 0 0 1 3-5
Bishaka Kurdwanów 1 0 0 1 2-8
RKS C.H.U.W.D.U. 1 1 0 0 7-4
Klepa Team 1 1 0 0 7-2
DHL 1 1 0 0 5-0
Gulden Draak 1 0 0 1 1-3
Los Pivones C.F. 1 0 1 0 3-3
Delta Squad 1 0 0 1 3-8
BKS Team 1 1 0 0 5-3
Zabankuj.pl 1 1 0 0 7-1
Bad Boys 1 0 0 1 4-8
Aktywizacja Kraków 1 0 1 0 5-5
Motul Kraków 1 1 0 0 8-0
Cybermachina G. Pub 1 0 0 1 1-7
Piraci 1 0 0 1 2-4
GDA Investment 1 0 0 1 1-12
Rafis 1 0 0 1 5-14
GEO-ZENIT 1 0 0 1 0-24
TEB Edukacja/GDA Investment 1 0 0 1 3-15
Aqua Soil 1 0 0 1 2-7
Delta Dębica 1 1 0 0 6-5
AdeBajory 1 1 0 0 5-0
Sensusmed Rolmet KW 1 0 0 1 4-7
Grande Bande 1 1 0 0 4-3