CCKS Chłopy

Nazwa skrócona:
Chłopy
Skrót:
CHO

Historia: Zespół powołany do istnienia na potrzeby Ligi FLS przed sezonem Jesień 2015 przez grupę dobrych znajomych.

Osiągnięcia w FLS: Brak

Koszulki: Granatowe

Informacje dodatkowe: Zawodnicy poznali się podczas studiów i z biegiem czasu grając amatorsko na orlikach postanowili podnieść poprzeczkę poziom wyżej. Nazwa drużyny odzwierciedla przyjazny oraz bezstresowy stosunek zawodników do samych siebie i piwa.  Drużyna miała wcześniej pewien epizod w rozgrywkach Playareny, lecz niewielki. Chłopy zawsze mogą liczyć na wsparcie fanów, którzy licznie obserwują wszystkie ich mecze.

Liderzy zespołu: Mateusz Kępa, Michał Nowek, Jarosław Stępień

Kapitan: Jarosław Stępień

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
10 12 4 8 0 -21 12

Aktualna forma

WyjazdWyjazdDomWyjazdWyjazd
LLLLW

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
15-07-2020 19:00 Notoryczni DebiutanciWyjazd
17-07-2020 19:05 Rafis BWyjazd
20-07-2020 19:00 SOLIDEXPERTDom
27-07-2020 20:00 Kraków AirportWyjazd
31-07-2020 19:55 WonderkidsWyjazd
Nazwa Rozegrane mecze
9 0 0 1 0 0 34
1 0 0 0 0 0 4
10 5 1 0 0 0 0
6 2 4 0 0 0 0
12 5 1 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
11 1 2 1 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 15
10 3 0 0 0 0 0
10 14 1 1 0 0 0
5 2 1 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 5
11 4 7 1 0 0 0
10 0 4 0 0 0 0
10 1 4 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Notoryczni Debiutanci 4 1 0 3 9-14
Black Hawks 4 2 0 2 15-12
Jala Dreips 4 2 1 1 17-14
Jaglacci Tinderwolves 3 1 1 1 11-10
Amadeus 3 2 0 1 11-8
BiegunSport 3 2 0 1 11-15
SkillsMed Bezpieczniki 3 1 0 2 7-8
APLA 2 1 0 1 7-3
GS Aleco 2 0 1 1 6-9
KS Augustyn 2 0 1 1 5-7
Kaprin Kraków 2 1 0 1 7-6
4senal 2 1 0 1 7-6
Porta Kraków 2 0 2 0 3-3
Armagedon - Jotel Bau 2 1 0 1 6-11
Bianconeri 2 1 0 1 7-12
Victoria 2 1 0 1 7-14
KPPN 2 0 0 2 6-8
Heineken HGSS 2 0 0 2 5-10
Wonderkids 2 1 0 1 10-7
eLCe 2 0 0 2 2-11
Żubry 2 1 0 1 4-6
Hitachi ABB 2 2 0 0 6-4
SOLIDEXPERT 2 1 0 1 11-5
Kraków Knights 2 2 0 0 13-4
Rafis B 2 1 0 1 11-7
Contel Team 2 2 0 0 16-4
Shamrock 2 1 0 1 11-8
Czarny Lotos 2 0 0 2 5-11
Ławka Rezerwowych 2 1 0 1 7-5
Gulden Draak 2 1 0 1 9-8
Prawdziki 1 0 0 1 0-8
Radka 1 0 0 1 4-5
Zabankuj.pl 1 0 0 1 3-6
AZS UEK 1 0 0 1 3-10
Wodociągi Miasta Krakowa 1 0 0 1 6-10
GSBK 1 1 0 0 4-2
FC Po Staremu 1 1 0 0 9-0
Soley 1 1 0 0 4-1
Nosacze 1 1 0 0 7-4
FC Pelikany 1 1 0 0 6-5
Holba 1 0 0 1 1-8
Big Time Kraków 1 0 0 1 3-6
Grande Bande 1 1 0 0 9-4
Anonymous 1 0 1 0 5-5
95 Tez Marcina Lutra 1 0 0 1 3-9
Despero 1 0 0 1 0-15
Złote Chłopaki 1 0 0 1 1-4
Krakoska Piłka 1 1 0 0 4-3
Kraków Airport 1 0 0 1 4-8
Geodziki 1 1 0 0 3-1
Dream Crushers 1 0 0 1 2-8
Rodzina Królewska 1 1 0 0 5-4
FC Meczdej 1 0 0 1 0-8
Walkover 1 0 0 1 3-5
C.F. VilaNova 1 0 0 1 1-7
Tubylcy 1 0 0 1 2-4
Browary Hills 32040 1 0 0 1 1-3
KS Klub Sportowy 1 0 0 1 1-5
Koledzy z Roboty 1 1 0 0 5-2
Bad Boys 1 0 0 1 1-15
NueVos DesperaDos 1 1 0 0 3-1
Katedra CMUJ 1 1 0 0 3-2
DHL 1 0 0 1 4-9
Format 1 1 0 0 4-3
Cisco 1 0 0 1 2-7
AGMA 1 0 0 1 1-2
Football Heaven Bar 1 0 1 0 2-2
TSA Jugowice 1 0 0 1 2-5
M&M 1 1 0 0 3-2
BAnerka 1 0 0 1 1-8
Nic się nie stało 1 1 0 0 5-0
ISTV Sport 1 0 0 1 1-2
Los Pivones C.F. 1 0 0 1 2-3
Max Apartments 1 0 1 0 4-4
TeamTechnik 1 1 0 0 13-1
DK Logistics 1 0 0 1 2-8
Brainly 1 1 0 0 9-2
Pink Bowling 1 0 0 1 1-2
Los Blancos 1 1 0 0 6-5
Asy NH 1 0 0 1 1-6
TEB Edukacja/GDA B 1 0 0 1 0-3
Olsza Team 1 1 0 0 4-3
Janusze Futbolu 1 1 0 0 18-0
Orzeł' 12 1 1 0 0 11-0
ZK Bruk 1 0 1 0 4-4
TS Logitech 1 1 0 0 4-2
Grand Parade 1 1 0 0 3-1
OlszaII 1 0 0 1 3-6
Sensible Soccer 1 1 0 0 9-1
Carpe Diem Sport 1 0 1 0 3-3
Chłopcy do Bicia 1 1 0 0 8-4
Krupiński Pompy 1 0 0 1 1-4
Comarch 1 1 0 0 8-0
FC Revolution 1 0 0 1 1-4
OREO 1 1 0 0 3-1
EmiTel 1 0 0 1 2-5
Wybrzeże Klatki Schodowej 1 0 0 1 3-10
Haftkomp 1 0 0 1 3-7
Wolni Strzelcy 1 0 0 1 3-4