Despero

Historia: Zespół zgłoszony do rozgrywek FLS przed sezonem Jesień 2019.

Osiągnięcia w FLS: Mistrz Ligi B1 (Jesień 2020), Wicemistrz Ligi C2 (Wiosna 2020), Wicemistrz Ligi C/D (Zima 2019/20), Mistrz Ligi E1 (Jesień 2019)

Koszulki: pomarańczowe

Dodatkowe informacje: 

Liderzy zespołu: Bartłomiej Zasadni, Michał Matyasik, Michał Maciak

Kapitan: Przemysław Uznański

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
2 12 7 0 5 31 26

Aktualna forma

DomDomWyjazdWyjazdDom
WWDDW

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
21-07-2020 21:25 Krakoska PiłkaDom
23-07-2020 22:20 Jaglacci TinderwolvesDom
28-07-2020 20:30 Złote ChłopakiWyjazd
03-08-2020 20:35 Kraków AirportWyjazd
05-08-2020 21:30 4senalDom
Nazwa Rozegrane mecze
0 0 0 0 0 0 0
5 3 2 0 0 0 0
6 15 7 3 0 0 0
10 3 3 0 0 0 0
10 2 0 0 0 0 0
12 0 0 0 0 0 24
10 8 6 2 0 0 0
11 5 5 0 0 0 0
8 11 1 2 0 0 0
12 4 1 0 1 0 0
10 3 7 1 0 0 0
12 2 10 1 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
4senal 3 2 0 1 9-5
Krakoska Piłka 2 2 0 0 13-5
Albatros 2 2 0 0 8-6
Złote Chłopaki 2 0 1 1 5-6
Nic się nie stało 2 1 0 1 15-13
Stal Nowa Huta 2 2 0 0 14-6
Alliance 2 2 0 0 11-4
CCKS Chłopy 1 1 0 0 15-0
Jaglacci Tinderwolves 1 1 0 0 1-0
Big Time Kraków 1 1 0 0 4-2
Hitachi ABB 1 0 1 0 3-3
Kraków Airport 1 0 1 0 2-2
Prawdziki 1 1 0 0 3-2
Home Broker 1 1 0 0 13-2
Rafis B 1 1 0 0 5-2
BiegunSport 1 1 0 0 3-1
Omega 1 1 0 0 3-2
FC Po 40-tce 1 1 0 0 5-0
KS Klub Sportowy 1 1 0 0 5-3
Tubylcy 1 1 0 0 6-1
Weldbud 1 1 0 0 8-6
Krupiński Pompy 1 0 1 0 5-5
Cemark.pl 1 1 0 0 4-3
Czyżyny 1 0 0 1 2-6
Wonderkids 1 0 1 0 2-2
Janusze Futbolu 1 1 0 0 9-1
SOLIDEXPERT 1 1 0 0 7-2
Wzmocnieni FC 1 1 0 0 12-5
Restauracja V8 1 1 0 0 8-0
Familia de Papel 1 1 0 0 19-3
Błękitna Wataha 1 1 0 0 14-2
Hutniczek 1 1 0 0 7-3
Heineken HGSS 1 1 0 0 11-1
Budintech 1 1 0 0 14-0
InPost 1 1 0 0 10-3
Powrót Żywych Trupów 1 1 0 0 16-2
Notoryczni Debiutanci 1 0 1 0 3-3
OREO 1 1 0 0 9-2
ADGO 1 0 0 1 2-3
Rekonwalescenci Skawina 1 1 0 0 9-3
Szopeni Futbolu 1 0 1 0 2-2
Koledzy z Roboty 1 1 0 0 14-3
Husaria Kraków 1 1 0 0 5-1
Styropian Garlinho 1 0 0 1 2-4
Vittoria Kraków 1 1 0 0 6-2
FC Kalinex 1 1 0 0 3-0