Notoryczni Debiutanci

Historia: Zespół powołany do istnienia na potrzeby Ligi FLS przed sezonem Wiosna 2016.

Osiągnięcia w FLS: Mistrz Ligi C1 (Jesień 2018)

Koszulki: białe

Informacje dodatkowe: Zespół SoInteractive SA zmienił nazwę na Comarch S.A. przed startem sezonu Wiosna 2019. Od sezonu Wiosna 2020 jako Notoryczni Debiutanci.

Liderzy zespołu: Sebastian Stypka, Kamil Swaczyna, Andrzej Tuleja

Kapitan: Sebastian Stypka

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
11 12 3 7 2 -17 11

Aktualna forma

WyjazdDomWyjazdWyjazdDom
LWLWD

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
08-07-2020 19:40 WonderkidsWyjazd
15-07-2020 19:00 CCKS ChłopyDom
21-07-2020 21:25 Jaglacci TinderwolvesWyjazd
28-07-2020 21:25 Big Time KrakówWyjazd
04-08-2020 20:30 Krakoska PiłkaDom
Nazwa Rozegrane mecze
2 0 0 0 0 0 0
8 1 2 0 0 0 0
11 3 1 0 0 0 0
4 2 1 1 0 0 0
9 3 1 0 0 0 0
10 8 6 1 0 0 0
5 2 1 0 0 0 0
12 3 0 0 0 0 0
12 0 1 1 0 0 42
9 1 0 0 0 0 0
3 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
12 5 4 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
PAMedica 5 2 1 2 18-19
Inter Kraków 4 2 1 1 13-7
ADGO 4 2 0 2 15-12
Amadeus 4 2 0 2 22-21
CCKS Chłopy 4 3 0 1 14-9
Rafis B 3 1 1 1 11-10
Heineken HGSS 3 3 0 0 26-13
BAnerka 3 0 0 3 7-18
Czarny Lotos 3 3 0 0 19-8
AGMA 3 2 0 1 12-9
Czyżyny 2 0 0 2 4-9
FC Butchers 2 2 0 0 12-4
Grande Bande 2 2 0 0 9-4
Weldbud 2 1 0 1 8-14
Grupa Partner 2 1 0 1 10-8
Krupiński Pompy 2 0 0 2 6-14
95 Tez Marcina Lutra 2 0 0 2 2-14
Rzezimieszki i Łobuzy 2 1 0 1 10-9
Piłkarski Klub Rzeźników 2 2 0 0 14-7
Hitachi ABB 2 0 0 2 4-9
eLCe 2 1 0 1 5-6
Bianconeri 2 0 1 1 6-11
GS Aleco 2 1 0 1 9-10
SkillsMed Bezpieczniki 2 0 0 2 6-12
Wonderkids 2 1 0 1 3-5
Contel Team 2 1 0 1 10-5
Jaglacci Tinderwolves 2 0 1 1 4-6
APLA 2 1 0 1 9-11
4senal 2 0 0 2 6-19
SOLIDEXPERT 2 1 0 1 7-4
Oświecenia Team 1 0 0 1 1-8
Walkover 1 1 0 0 5-4
Żymła Siermięga 1 0 0 1 0-10
Black Hawks 1 0 1 0 1-1
Wolni Strzelcy 1 0 1 0 3-3
Anonymous 1 0 0 1 3-17
Despero 1 0 1 0 3-3
Złote Chłopaki 1 0 0 1 0-4
Krakoska Piłka 1 0 1 0 2-2
NEMBUD 1 0 0 1 6-13
Aptiv 1 0 0 1 3-8
Bishaka Kurdwanów 1 0 0 1 3-17
Kameb 1 1 0 0 7-5
AZS UEK 1 0 0 1 2-6
Tubylcy 1 0 0 1 2-4
Ostatni Bastion 1 1 0 0 2-1
Kraków Airport 1 0 0 1 2-8
Big Time Kraków 1 1 0 0 5-2
Kraków Knights 1 0 1 0 2-2
ASTOR 1 0 1 0 4-4
ZSK '97 1 0 1 0 4-4
Football Heaven Bar 1 0 0 1 1-12
Gulden Draak 1 0 0 1 2-11
M&M 1 1 0 0 16-3
NueVos DesperaDos 1 1 0 0 5-3
TSA Jugowice 1 0 0 1 1-3
Kaprin Kraków 1 0 0 1 3-4
DHL 1 0 0 1 3-4
Format 1 0 0 1 2-4
Cisco 1 0 0 1 3-5
AKS Kabaret 1 1 0 0 5-3
Amplus 1 0 0 1 2-3
Bambaryły 1 1 0 0 7-1
Pustynne Lisy 1 1 0 0 7-2
La Furia Roja 1 0 0 1 4-6
FC Po 40-tce 1 1 0 0 6-3
Comfort Tours Cracow 1 0 0 1 1-3
Asy NH 1 1 0 0 6-3
Gracie o Gacie 1 1 0 0 13-2
Sensusmed Rolmet KW 1 0 0 1 2-11
Żubry 1 1 0 0 8-3
Mazi Team 1 0 0 1 1-7
Porta Kraków 1 0 0 1 4-6
Chłopcy do Bicia 1 0 0 1 3-4
Nie ma Lipy 1 1 0 0 2-1
Deep Blue 1 0 0 1 4-5
Vittoria Kraków 1 1 0 0 6-4
TEB Edukacja/GDA B 1 0 0 1 1-6
Albatros 1 0 1 0 3-3
NZS UEK FC 1 1 0 0 4-2