Krakoska Piłka

Nazwa skrócona:
Krakoska
Skrót:
KRP

Historia: Zespół powołany do życia przez znanego z występów w Kraków Knights oraz 7 Up Marcina Kopczyńskiego przed sezonem Jesień 2018.

Osiągnięcia w FLS: 3. miejsce w Lidze D1 (Wiosna 2019)

Koszulki: biało-niebieska szachownica

Informacje dodatkowe: Nazwa zespołu nawiązuje do prezentowanego stylu gry, który jest oparty na wymianie dużej liczby podań.

Liderzy zespołu: Piotr Raczyński, Jan Stachura

Kapitan: Marcin Kopczyński

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
13 12 2 8 2 -20 8

Aktualna forma

WyjazdDomWyjazdDomWyjazd
LWLLD

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
07-07-2020 20:30 Złote ChłopakiWyjazd
14-07-2020 20:30 SOLIDEXPERTDom
21-07-2020 21:25 DesperoWyjazd
30-07-2020 19:35 4senalDom
04-08-2020 20:30 Notoryczni DebiutanciWyjazd
Nazwa Rozegrane mecze
10 6 4 0 0 0 0
6 0 2 0 1 0 0
5 2 1 0 0 0 0
9 4 1 0 0 0 0
11 13 12 2 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
9 0 0 0 0 0 50
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
10 3 2 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
5 4 1 0 0 0 0
11 11 10 2 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
10 4 3 0 1 0 0
3 0 1 0 0 0 0
7 0 0 0 0 0 0
9 1 0 0 0 0 18
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Alliance 4 1 1 2 5-16
KS Augustyn 3 1 1 1 11-8
Hitachi ABB 2 2 0 0 15-7
Despero 2 0 0 2 5-13
Szopeni Futbolu 2 1 0 1 11-13
Shamrock 2 1 0 1 6-9
Vittoria Kraków 2 0 0 2 1-11
Black Hawks 2 0 1 1 4-6
4senal 2 0 1 1 6-9
Styropian Garlinho 2 0 1 1 10-15
Adgosklep.pl 2 2 0 0 8-6
FC Meczdej 2 1 0 1 10-17
Płaszów - Serwis Bank 2 1 0 1 6-10
Dream Crushers 2 0 0 2 4-18
Wonderkids 2 1 0 1 7-8
Albatros 1 0 0 1 2-3
Nic się nie stało 1 0 1 0 5-5
Rekonwalescenci Skawina 1 1 0 0 4-2
Stal Nowa Huta 1 1 0 0 1-0
Koledzy z Roboty 1 0 0 1 1-3
Virtus Logistics 1 1 0 0 5-3
Apollo 30 1 0 0 1 2-5
Husaria Kraków 1 1 0 0 8-4
Opatkovianka 1 1 0 0 9-2
Rafis B 1 0 0 1 5-10
Wakanda FC 1 0 0 1 2-5
Jaglacci Tinderwolves 1 0 0 1 1-5
Big Time Kraków 1 0 1 0 3-3
Kraków Airport 1 0 0 1 2-9
Złote Chłopaki 1 0 0 1 3-5
Notoryczni Debiutanci 1 0 1 0 2-2
SOLIDEXPERT 1 1 0 0 10-8
Shamrock Projekty 1 1 0 0 7-4
PWK 1 1 0 0 5-3
PAMedica 1 1 0 0 5-2
ASTOR B 1 0 0 1 4-5
Nie ma Lipy 1 1 0 0 8-2
CCKS Chłopy 1 0 0 1 3-4
Banda Pycholi 1 0 0 1 1-5
Inter Kraków 1 0 0 1 3-8
Wściekłe Psy 1 1 0 0 6-3
Rodzina Królewska 1 0 0 1 3-4
Tubylcy 1 0 0 1 1-9
Wzmocnieni FC 1 0 0 1 7-8
Dragoons FC 1 1 0 0 9-4
Groove Street 1 0 0 1 4-5
Kotarba24.pl 1 0 0 1 7-18
C.F. VilaNova 1 0 0 1 4-7
Tatarskie Imperium 1 1 0 0 5-0
TS Logitech 1 1 0 0 4-3
Victoria 1 0 1 0 3-3
Levada 1 1 0 0 7-5
Perła Kraków 1 0 1 0 4-4
Grande Bande 1 1 0 0 6-1
No Name 1 1 0 0 5-4
Asy NH B 1 1 0 0 6-1
Coca Juniors 1 1 0 0 7-5
Darmart 1 1 0 0 2-0
Calcio & Birra Kraków 1 1 0 0 12-3
Armagedon - Jotel Bau 1 1 0 0 10-5
Pakerbox.pl 1 1 0 0 6-1
KS Klub Sportowy 1 0 0 1 4-12
BTCH 1 0 1 0 5-5
Elita-Bud 1 0 0 1 9-12
Omega 1 1 0 0 9-2
FC Po 40-tce 1 0 1 0 3-3
FC Mateco Kraków 1 0 0 1 1-14